Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miedzy moimi dziecmi nie ma az takiej róznicy wieku,jak u Waszych,bo "tylko" 8 lat. Ale i tak,drugie dziecko mnie w pewien sposób odmlodzilo-wiem,ze to troche smiesznie brzmi,ale moge sobie wyobrazic,jakie to dla Was musi byc wspaniale! A jeszcze podpisze sie pod slowami Justynki,tych o kompromisie. Ktos musi byc madrzejszy :wink: :grin: A co do przeciwienstw,które sie przyciagaja-Zuziorku-cos w tym jest,bo u mnie jest podobnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, mój mąż to ogień a ja woda, więc często go gaszę bo wyznaję zasadę że każdy ma miejsce w swoim szeregu. On porywczy ja spokojna dlatego nam tak dobrze.... Między moimi dziewczynkami tylko dwa lata, bo młodsza to czysty przypadek :grin: Teraz mam z tego same korzyści: te same zabawki, wspólny pokój i siostrzana miłość... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między moimi dziećmi jest różnica 2 lata i 8 m-cy i w zasadzie jest w porzadku .Z czasem gdy dorastają ta różnica wieku pomalutku robi się mniejsza.Potrafią znależć wspólny język,razem się pobawić,syn często czta córce jakieś bajki (uwielbia czytać wszystko).Ale są tez chwile i dni kiedy przejść koło siebie nie mogą bo już jest problem. Z moim mężem jest podobnie jak u zuziorka.To ja czesto gaszę jego bardziej porywczy charakter.Czasami bywa że on robi coś bez zastanowienia i bez wyciagnięcia jakiś wniosków ,ja natomiast wolę coś przemyślec zanim zrobię aczkolwiek zdarzało się że robiłam coś spontanicznie i wcale nie wyszłam na tym żle :grin: .Zatem też jesteśmy parą o odmiennych charakterach>mamy też cechy wspólne np.część zaineresowań,uwielbiamy ten sam sposób wypoczynku ,przepadamy za wyjazdami nad morze(nie mamy problemu z tym jak spędzamy urlop i gdzie)i zgadzamy się w kwestii wychowania dzieci. Dużo nas łączy ,mniej nas różni :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do Was dołączę ;) Dziewczyny, jestem na prawdę pod wrażeniem, macie piękne dzieci, pięknie umeblowane mieszkania, jesteście utalentowane i nie tylko kulinarnie - na prawdę Wam gratuluję ;) Cieszę się, że jesteście tutaj na forum, i że mogłam Was poznać ;) Gratuluję Ci Ineczko długiego stażu małżeńskiego ;) Nam z Marcinem w tym roku stuknie 3 lata jak jesteśmy małżeństwem, a przed małżeństwem znaliśmy się 6 lat.. oj kiedy to przeleciało ;) Oto my jeszcze przed ślubem ;) post-8-1175028198_thumb.jpg post-8-1175028016_thumb.jpg A co do Świąt Zuziorku to chyba masz rację, zbliżają się one dużymi krokami więc trzeba robić porządki... oj trochę tego jest do zrobienia, więc trzeba zacząć już teraz, a na koniec zostawić sobie pieczenie i gotowanie ;) Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże ogromnie mi miło poznać "rodziców"tego świetnego forum.Widać że jesteście sympatycznymi ludzmi,tak zresztą myślałam od początku od kiedy tutaj jestem.Zresztą jacy "rodzice"takie "dzieci",mam na myśli ze rodzice to Wy a dzieci to wspaniali Forumowicze.Ostatnio mniej tu zaglądalam ponieważ miałam chore dzieci i tak tylko przelotnie zajrzałam i uciekałam.Teraz mam nadzieję że znowu częsciej będę aktywna i moze uda mi się jakieś nowości wrzucić na forum.Dorotko jesteś młodziutką osóbką jak i zreszta Twój mąż.Mogę powiedzieć ze jesteście kapitalnymi ludzikami ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie cieszę, że mogłam Was, naszych wspaniałych gospodarzy poznać ;) . Naprawde świetnie wyglądacie. Och ca ja bym bez Was zrobiła i bez naszego super extra forum no i oczywiście bez naszych przewspaniałych forumowiczów ;) ?? Dziękuję, że tu jesteście ;) !!! Powiedzcie dlaczego nikt więcej nie chce się z nami przywitać?? Czyżby wszyscy byli tacy nieśmiali, a może poprostu niechcą ;) ?? Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich post-3059-1175155446_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa ;) Justynko, z tym podobieństwem to ja już tak chyba mam ;) bo jestem podobna do mojej siostry, mimo że miedzy nami są 3 lata różnicy, czasami bywa tak, że rodzice nas mylą ;) a głosu przez telefon to już w ogóle nie mogą rozpoznać kto jest kto ;) W zależności od tego jak mam spięte włosy - to jestem też podobna do mojej dalszej kuzynki i koleżanki... i teraz jeszcze do Twojej koleżanki Justynko ;) Dużo osób mówi mi cześć, dzień dobry i zaczyna rozmowę jakbyś my się już znali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko to masz naprawde wesoło, ja mam 3 lata młodszą siostrę i kiedyś nauczycielka w szkole myślała, że my jestesmy bliźniaczki, a jak sie dowiedziała że ona jest młodsza o 3 lata to nie chciała uwierzyć, a raz miałam taki przypadek, ze koleżanka była na wakacjach nad morzem i widziała dziewczynę która wyglądała identycznie jak ja i po powrocie do szkoły powiedziała, że mogłam jej chociaż widokówke przysłać, a ja nie wiedziałam o co chodzi i mówiłam, że byłam w domu, ale nie uwierzyła, powiedziała, że kłamię ;) , a głos przez telefon mam taki sam  jak szwagierka ;)  i tez nie zawsze wiadomo z kim się rozmawia dopiero trzeba się spytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.