Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bernadetko fajnie że dołączyłaś do nas i chcesz poznać się z nami bliżej .Zobaczysz ze miło cię tu wszyscy przyjmą.Ciekawa jestem (pewnie inni też) co porabiasz ,czym sie zajmujesz ,jakie są twoje pociechy(mam na myśli ta obiecaną fotkę ;) )i wogóle takie tam inne ....Pisz co ci wpadnie do głowy ,zwyczajnie,jakbysmy sie dobrze wszystkie znały ,nie tylko wirtualnie.Miło nam będzie częsciej cię gościć na naszych pogaduszkach o wszystkim ;) Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie dołączę się do Was ale niestety nie bardzo potrafię obsługiwać się programem żeby wkleić zdjęcie. Mam na imię Bernadeta (Benia), jestem mamą dwóch córek Oliwki 9 lat i Adusi 6 lat. Może ktoś pomoże mi w zainstalowaniu zdjęć?

Pozdrowionka ;)

Próbuję wysłać zdjęcia. Jeżeli się pojawią to juz opisuję: jest to zdjęcie rodzinne z Gwiazdki, mój ukochany mąż i córeńki, no i oczywiście nasz piesio. A na drugim zdjęciu Oliwka i Adunia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Anetko za miłe przyjęcie. Widzę, że świetnie się tutaj dogadujecie, to super, jestem jak najbardziej pod wrażeniem! Coś o mnie? No cóż to że mam rodzinkę to już wiecie, jestem przeszczęśliwą mężatką i mamą. Prowadzę Centrum Zabaw dla dzieci (uwielbiam przebywać z dzieciaczkami) ale niestety już niedługo ponieważ jak się okazuje nie ma popytu (przynajmniej u nas). Szkoda, bo pomysł był naprawdę fajny no ale cóż. Poza tym uwielbiam gotować i piec, co weekand próbuję coś upichcić słodkiego dla rodzinki, chociaż mój mąż ostatnio się odchudza. WIOSNA CZY CO? Dlatego weszłam na wasze forum mając nadzieję na różne ciekawe przepisy od was. No to by było tyle, może jeszcze później coś napiszę. Może coś chcecie jeszcze wiedzieć? Pytajcie, muszę jakoś wejść w ten wasz świat. Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robisz żle,nie musisz wychodzić z forum,wystarczy jak zmienisz stronę. Ja akurat nie znam się na tym i do dziś wiele nie wiem, ale też tak mam że jak np.odejdę od kompa a w tym czasie pojawi się jakiś post to aby go zobaczyć,muszę wejśc na inną stronę,nie wiem czy dobrze mówię ale to się chyba nazywa przeładowaniem strony ;) Dobrze że zapytałaś to może i ja się czegoś dowiem,w końcu podobno człowiek uczy się całe życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu - z pewnością z Twoim aparatem otrzymałaś program dzięki któremu możesz te zdjęcia zmniejszyć. Limit wielkości zdjęć na stronie jest po to, że większe zdjęcia dla większości osób ściągałyby się bardzo długo. Aparaty często robią zdjęcia w tak dużej rozdzielczości, że gdyby je oglądać niezmniejszone miałyby szerokość kilku standardowych ekranów - takie zdjęcia nadają się świetnie do wywołania u fotografa - na ekran komputera są zbyt duże. No i ich transfer do "Smakowiczów" niepotrzebnie zapychałby nam Internet - a i Tak oni musieliby je zmniejszać, żeby zobaczyć je w całości na ekranie (a nie tylko mały wycinek). Tak więc proponuję zmniejszyć zdjęcia do rozmiaru 1024x768 lub 1280x1024 - to takie standardowe rozmiary dobrze wyglądające na ekranie. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.