Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ewuniu,dziekuję za miłe słowa. Twój syn to już dorosły mężczyzna i bardzo przystojny,moje córki właśnie oglądały rano jego zdjęcie. Ja mam 2 14-letnie córki , Olę wyślę później,bo nie mam jej zdjęć w swoim komputerze,muszę pogrzebać u niej. A leśniczówki i ja ci bardzo zazdroszczę!!!!Zawsze w wakacje uciekam od ludzi i zgiełku i takie miejsca są moimi ulubionymi. Od kilku lat jeździmy w Bieszczady. Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kate76 twoi chłopcy świetni a jak zgranie wyglądają na tym zdjęciu łącznie z tatą oczywiście napewno cudna z WAS rodzinka

an69 dziś ma 9 miesięcy to moja Martynka za dwa dni ma 9 miesięcy tylko 2 dni różnicy a tak wogóle to słodki ten Maksiu cudowne ma oczka :grin: a jaki ma fajny ma stojaczek z zabawkami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pokazujemy kuchnie no to pora na mnie :grin:

Okno kuichenne robione zdjęcie pod światło dlatego takie wyszło może coś tam będzie widać

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kobietki wklejajcie zdjęcia waszych wnętrz nie tylko kuchni strasznie lubię patrzeć na różnorodne style.Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie masz czasem za dobrze? :grin: :) :) Nie dość,ze masz okno to jeszcze i telewizor w kuchni :grin: Wkleiłabym coś od siebie ale nie mam aparatu cyfrowego a kamerką internetową to trochę trudno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mogę,ależ to ładne! Zuziorku-coś Ty poprzyklejała na tych ścianach bo efekt nawet na zdjęciu jest niesamowity! No przecież zaraz pójdę zbierać kamienie :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziorku czy Twoje mieszkanko ktoś projektował mam na myśli jego wygląd czy sama jesteś jego pomysłodawczynią?Prawdę mówiąc jestem cały czas w trakcie remontów domu ,ale nie mam tak niezwykłych zdolności aby jakoś inaczej wyglądaly moje pomieszczenia i już kiedyś myślałam że fajnie byłoby poradzić sie kogoś kto ma do tego głowę.A jeszcze mam pytanie czy to jest dom czy mieszkanie w bloku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneto. to mieszkanie w bloku a jego wystrój to moja zasługa. Mam w głowie masę pomysłów, które mój mąż popiera a czasem i dodaje coś od siebie. Latem rozpoczynamy budowę domu. Już sie nie mogę doczekać jak będziemy go urządzać /pewnie dopiero za 2 lata/ ale pomysły już się kłębią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agajka mnie uprzedziła z jednym słowem. Kasiu (zuziorku) naprawde masz zaj...... nie tylko kuchnie lecz podejrzewam,ze całe mieszkanko. Gratuluje Ci pomysłów są rewelacyjne. Abyś nie zapomniała spisuj je w zeszycie :grin: bo ja mam przynajmniej okropną skleroze,Tobie napewno jeszcze nie grozi :wink: . Pozdrawiam i proszę o wiecej fotek ,lubie oglądać... :razz: :grin: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.