Skocz do zawartości

Nie Polecamy


basga

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki dziewczyny za podpowiedz.Tylko jak na samych warzywach,to moge miec problem (tak mialam z synem 2,5roku)nie mogl pozniej kupki zrobic.Sprobuje ten kleik ryzowy...a kasza manna nie ma czasem glutenu ,bo gluten,to sie podaje dopiero od 10 m-ca...Powiem wam cos to moj trzeci brzdac a ciagle czlowiek sie uczy.Pierwszy to juz odchowany ma 17lat.Od 3 m-ca byl na bebiko,bo mi pokarm zanikl i tych gotowych obiadkow nie bylo w sklepach tylko w Baltonie ,wiec jest odchowany na zupkach wlasnej roboty.A te dwa moje maluchy to tylko by ze sloiczkow jadly i najlepiej jak by byla sama papka bez grudek:)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Viola jak się boisz kaszy mannej to ten kleik spróbuj ,Ja już podawałam (chodź wiem że od 10 miesiąca niby jest).Wiadomo w ilościach bardzo małych bo ile to trzeba dać do tej zupki jak jej się gotuje małą ilość zrobisz jak będziesz chciała.

Jako matka 3 dzieci napewno sobie poradzisz a z tym sie zgodzę człowiek uczy się całe życie bo co kilka lat co innego pisza i człowiek głupieje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze sloiczki,bo malutka chorowala miala tzw.trzydniowke i nie chcialam nic zmieniac,bo przy wysokiej 40C goraczki miala doskonaly apetyt.A tak przy okazji ,to doktor niewiedziala co moze byc przyczyna,a ja poszperalam w starych gazetach i wyczytalam,ze mozna dziecko zarazic opryszczka...objawy :wysoka goraczka nawet 40C i po trzech dniach wysypka ,ktora znika na czwarty dzien! Wszystko dokladnie tak wlasnie sie objawilo,wlacznie z wysypka a ja myslalam tak, goraczka spadla i jeszcze dostala wysypki i sobie mysle co jeszcze,a wysypka tak jak sie objawila tak znikla na nastepny dzien...Goraco pozdrawiam Justynko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłam czekoladę z orzechami z Wedla.Taka z całymi orzechami laskowymi.Połamałam na kawałki i wielkie było moje zdziwienie,gdy wylazł z niej żywy robal,taka biała glista.Widocznie też miała ochotę na orzechy.Czekolada wylądowała w koszu,ale w sumie żałuję,że nie poszłam z tym do jakiejś inspekcji,bo na tym jednym kawałku już nawet jakieś jajka były zniesione.Robal się tam pięknie zadomowił.Mam taki uraz,że już na pewno tej czekolady nie kupię nigdy. post-4804-1194593931_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulku ja wręcz przeciwnie,tzn. inne czekolady tej marki kupuję,bo uważam,że są naprawdę dobre,ale tej z orzechami już nie kupię.Jak się potem okazało to była chyba taka seria,bo wiele osób znalazło w tej czekoladzie z orzechami identyczne robale w tym samym czasie.Można o tym poczytać i zobaczyć np. tutaj

"Mój" robal był identyczny jak ten na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ,ze wiele lat pracowalam w sklepie i takie rzeczy sie zdarzaja niestety...Jest to ohydne i nie powinno sie zdarzyc.Jestem zdania ,ze kada partia towaru zanim trafi do klienta powinna byc sprawdzona przez Sanepid ,ale ilu ludzi by musieli zatrudnic...Podobno przed i po wejsciu do UE zaostrzono wszelkie procedury zwiazane z produkcja np.wprowadzono system HACCAP a i tak sie takie rzeczy zdarzaja.Tylko nie wiadomo dlaczego!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie polecam kapusty kiszonej z firmy DOMINIK .

Jest niesamowicie kwaśna, ale nie kwasem kapuścianym tylko octem i jeszcze czymś czego nie potrafię określić.Gotując ją trzy razy zmieniałam wodę i zawsze była jednakowo kwaśna. Wyrzuciłam to świństwo na kompost.

Czy zdarzyło się komuś kupić zapleśniałą śmietanę 18% z PIĄTNICY ?

Kilka razy natrafiłam na taką pomimo ,że do terminu ważności było jeszcze kilka lub kilkanaście dni i zakupu dokonywałam w różnych sklepach.

Polecam natomiast keczup HELLMANN'S Napoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.