Skocz do zawartości

Filtry Do Wody


aneta583

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam filtr do wody Brita i nawe że sobie go chwalę,ale ciekawi mnie jak działają inne filtry np takie które są montowane bezpośrednio przy kranie,albo zakładane na rurce przpływowej wody .Czy ktoś z Was kochani posiada taki filtr,jeśli tak to proszę o napisanie kilku słów o jakości takiego filtra i czy jesteście zadowoleni .Proszę tez powiedzieć na jakiej zasadzie działa takie cudeńko :razz: :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domku mamy założone takie filtry na rury z woda. Niestety nie wiem jakiej firmy :razz: (mąż to bedzie wiedział- a bedzie dopiero za tydzień) wiem tylko ze weglowe. Kiedyś mieliśmy tylko jeden ale znajomy poradził nam ze jesli chcemy mieć naprawde czysta wode to musimy załozyc przynajmniej 3 pod rzad . Miał rację przedtem filtr wymieniałismy co miesiac albo nawet i co 3 tygodnie a i tak czasami był widoczny kamień w wodzie( po przegotowaniu nalot na wodzie). Teraz wymieniamy częściej ten pierwszy(najtanszy :grin: ) a ten na końcu wymieniamy raz na 4 miesiace. Woda nareszcie jest czyściutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basqa a ten dzbanek Brita masz z tym nowymi wkładami(widziałam teraz są takie szersze) czy z tym normalnym okrągłym,podłużnym?Ja mam z tym normalnym ,ale ciekawa jestem jakie są teraz te nowe z tymi szerszymi wkładami przez to i dzbanek ma w srodku inny szerszy ten otwór na ten wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te podłużne MAXTRA i dzbanek z elektronicznym wskażnikiem zużycia wkładu,jednak gość w sklepie z filtrami zasugerował,by nie wierzyć w ten wskażnik,tylko zwracać uwagę na zagotowaną wodę.Wiadomo-różne jest zużycie wody przez filtr i jeśli po zagotowaniu zauważymy osad na wodzie to trzeba filtr wymienić,ja wymieniam co 3 tygodnie,pomimo że niby ma wystarczać na miesiąc. Nawet kwiaty podlewam przefiltrowaną wodą. Moja siostra miała problemy z nerkami i lekarz wręcz nakazał jej kupić filtr i też kupiłam jej ten dzbanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Znalazłam w Krakowie sklepy oferujące właśnie DAFI i sobie kupiłam;dzbanek z 1 filtrem =35 zł a same filtry 10zł/szt więc połowę tańsze od britty której dotąd używałam.Dodam,że filtry pasują do dzbanka Anna.Ponadto sprawdziłam,że sieć ARO sprzedaje filtry firmy Formaster w cenie poniżej 10 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj Basiu Cieszę się, że chwalicie te filtry bo właśnie taki sobie kupiłam na Allegro. Mam u siebie wodę ze studni głębinowej, z której zaopatrywane jest całe miasto. Woda nie jest chlorowana ani ozonowana i jest bardzo smaczna. Jednak ma sporo kamienia. Jestem na diecie Protal i muszę pić mnóstwo wody więc szybko przeliczyłam, że taniej mnie wyjdzie kupienie filtra niż kupowanie wody. W pracy półlitrowa buteleczka kosztuje prawie 2 zł. No i do ekspresu będę miała lepszą wodę. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

witajcie.Ja cały czas używam dzbanka do wody a filtry ostatnio kupuję w auchan marki Aquaphor te okrągłe w cenie 8-11 zł,czasem na promocji mozna trafić taniej to biorę na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.