Skocz do zawartości

Sygnaturka, Avatar I Tworzenie Ozdobnych Podpisów


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin: Ten temat przeniesiono z wątku o pulpitach.

-----------------------------------------------------------

No dzięki, mam ten klawisz,będę się uczyć bo nie miałam pojęcia jak to zrobić :grin:

Powiedz,czym się różni sygnaturka od avataru i jak sobie zrobić taki napis jak ma np.Dorunia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnaturka to podpis który znajduje się pod każdym postem / wiadomością napisaną przez danego użytkownika na forum natomiast avatar to to zdjęcie/grafika która pojawia się przy każdym poście po lewej stronie w miejscu gdzie są informacje dotyczące danego uzytkownika...w moim przypadku sygnaturka to www.pesto.art.pl a avatar to ta żółta, szczerząca sie buźka...napis Doruni, hmmm nie wiem jaki ma a czasu mi również juz brakuje bo muszę lecieć do pracy...jak wrócę to postaram się Ci pomóc a może ktoś inny mnie ubiegnie...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Taki napis kolorowy,który ja mam ustawiony jako sygnaturkę robi się następująco...

Należy wejść na tę stronę http://www.glitteryourway.com/ i tam będzie wolne okienko gdzie należy wpisać swój nick,bądź jakiś inny wyraz i pod spodem wybrać kolor tego napisu i rozmiar i wcisnąć napis GLITTER MY WAY! i jak już wyskoczy kolorowe słowo które chcieliście to klikamy GRAB IT! i potem ju7ż tylko wyskoczą nam pod spodem takie ramki z kodami to zaznaczamy tę gdzie jest napis CODE FOR FORUMS i potem już tylko umieszczamy sobie gdzie chcemy i mamy taki napis,który mam ja.To tylko wygląda na trudne,ale takie nie jest...ja zrobiłam sobie sama,a w komputerach nie jestem mocna.Zróbie sobie takie napisy to będzie ładnie i kolorowo.Życzę powodzenia.

Pozdrawiam :wink: :grin: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jasna dupa :wink: :grin: :mrgreen: nie mogę w to uwierzyć!!!!! UDAŁO MI SIĘ,DZIĘKI DZIEWCZYNY!!!!! nie bądżcie zaskoczone jak zaraz mi się znudzi i sobie zmienię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeLarge - jeszcze się wyłamię bo... ...chciałbym prosić o zachowanie umiaru w dodawaniu takich obrazków. To znaczy prosze o używanie tych opcji z rozsądkiem - nie zapominajmy, że istota forum jest jednak jego treść - jeżeli podpisy będą zbyt duże i zbyt częste będzie trzeba bardzo się naszukać tej treści :grin: Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.