Skocz do zawartości

Problem z wysyłaniem Prywatnych Wiadomości do konkretnego użytkownika


Rekomendowane odpowiedzi

Do INY! NIE WIEM,CZY W ODPOWIEDNIM TEMACIE PISZĘ TE SŁOWA ALE WYBACZCIE :smile: HALINKO-dostałam wiadomości od Ciebie ale niestety,nie mogę Ci odpowiadać,wyświetla się komunikat,że jesteś niedostępna z poziomu prywatnego więc skoro mnie nie zablokowałaś :smile: to nie mam pojęcia co się stało,może poprzestawiałaś sobie coś w w ustawieniach :smile: Pozdrawiam Cię cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj basqa. Sprawdziłem dość dokładnie (włącznie z wysłaniem testowej wiadomości do iny12). Wszystko mi się udało. Opisz proszę dokładniej co i jak robisz i jak wygląda dokładnie ostateczny komunikat. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcinie! Nie wiem co się dzieje i co robię nie tak ale do innych wiadomości wychodzą normalnie a do Iny wiadomość nie wysłana bo jest komunikat"użytkownik niedostępny z poziomu prywatnego" Gdybym ja u siebie coś zablokowała to ja nie mogłabym ani otrzymywać ani wysyłać wiadomości,dlatego napisałam tego poprzedniego posta bo Ina napisała mi kilka wiadomości a ja nie mogę jej odpowiedzieć-niezręczna sytuacja! Próbowałam na dwa sposoby-odpowiadać na otrzymaną wiadomość odsyłając Inie albo wysyłając nową wiadomość-za każdym razem komunikat był identyczny. Teraz wychodzę ale jak wrócę to będę dalej próbować :smile: Dzięki za zajęcie się tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,dalej tak samo-do innych wiadomości wysyłam a do Iny nie da rady,jest komunikat"użytkownik postanowił być niedostępny z poziomu prywatnego" Mam nadzieję,że Halinka to czyta i zrozumie że "chcę a nie mogę" ;) A może to ja u siebie coś nieświadomie poprzestawiałam? W każdym razie do mnie wiadomości dochodzą ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na pewno wysylasz do iny12 (jest też użytkownik o nazwie ina) ?? Patrzę na wszelkie możliwe ustawienia - i tak: ina12 może przyjmować PW, nie ma nikogo na liście ignorowanych - mi udało się wysłać bez problemu - jeszcze wieczorem w domu sprawdzę. Pisałem do Iny, że chcesz się z nią skontaktować i dlatego sprawdzam, czy do niej dochodzą wiadomości - więc na pewno Ina wie, że chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze-aż sprawdziłam ale napewno pisałam do INY12. ;) No trudno-może mam tak jak kiedyś z czatem:działał,działał aż przestał,potem nagle zaczął działać a nic nie zmieniałam.Dobrze,że Halinka wie że próbowałam i dzięki za interwencję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu ja wiem że nie mogłaś wysłać do mnie wiadomści. Marcin bardzo się stara zrobił próbę, ja otrzymałam i odpisałam i wszystko jest w porządku. Ja nie wiem czy Ty otrzymałaś moje wiadomości między innymi że dzięki Tobie udało mi się kupić szybkowar i inne artykuły, o wszystkim napisałam i stale myślę czy odebrałaś moje wiadomości. Jeszcze raz bardzo ogromnie dziekuję i pozdrawiam. P.S. Wiem że otrzymałaś moje wiadomości i się uspokoiłam. Ja nic nie blokowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.