Skocz do zawartości

Troszke O Sobie


wiola344

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Wioletta :)  na smacznym wiola344 ,mieszkam w Świebodzicach koło Wałbrzycha,mam 6 -cioro dzieci  :) jedna juz znacie to Amelia1,spróbuje przesłać swoje zdiecie choć nie najlepszej jakości ale dobre i to. Jak się uda to prześle reszte mojej rodzinki :wink: i juz nie wysle zdiec bo coś poszło nie tak ale napewno ujawnie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam i ja ciebie no ja mam tych córek troszkę :)  bo aż 5 i synka ale trójka to dorosłe osoby Amelcie jak pisałam juz znacie kolejna ma 20 lat Magda ,19 lat Gabriela,syn 10 Damian i dwi najmniejsze to 4,5Dominika i 2 latka Weronika, wesoła rodzinka :) aż zanadto bym powiedziała ale jak ktoś ma mało to muwi ze zamało hihi :wink:  .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: :wink: :) :) Witaj mamuś :wink: :wink: :wink:

Cieszę się bardzo, że dołączyłaś do nas, jak to fajnie pogawędzić sobie na forum pomimo tak wielkiej odległości, cieszę się, że jest tutaj tak wiele wspaniałych osób, którzy umilają czas.

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco i wielkie buziaczki dla Was i Waszych rodzinek (moich rodziców i mojego kochanego rodzeństwa, ach zapomnaiłam jeszcze Maksiu :wink: ).

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tych z krorymi się jeszcze nie przywitałam, miło się robi i ciepło  jak się tak czyta że ktoś z daleka mile cię przywita .Pozdawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :grin: gromadka to może i fajna ale czasami kota można dostać ! troszke się przezadziła bo Amelii nie ma następna też wyjechała za granice i ma 4-czke w domu,również życzę ci spokojnych Świąt Wielkanocnych i bardzo mokrego Dyngusa. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkie dziewczyny,jak czytam że macie po dwadzieścia kilka lat to aż wam zazdroszczę.Ja mam 35 lat ,dwóch synów z których starszy już dawno mnie przerósł choć nie jestem niska i mam 15-letni staż małżeński. Mieszkam na wsi i pracuję w gospodarstwie ,dodam że jestem zadowolona i denerwują mnie te kobiety które tak narzekają na pracę na wsi. To na razie tyle,muszę lecieć,dodam że mam na imię Ela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana-dwadzieścia lat to zapomniałam kiedy miałam :grin: A było to 19 lat temu! Mój syn też mnie przerósł no ale to normalka-ja jestem malutka,drobniutka kobietka :grin: Elu-Ty się ciesz,ze masz te 35 lat bo podobno to najpiękniejszy wiek dla kobiet :grin: Ja tam mówię sobie-ale mam dobrze,dzieci już prawie dorosłe,można je zostawić same i gdzieś wyskoczyć ,nie martwiąc się że trzeba to czy tamto a w sumie człowiek młody nie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.