Skocz do zawartości

Zapłać za smacznego.


Dorota

Ile zapłaciłbyś za smacznego?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 2,44 z?/miesi?c
      9
    • 10,98 z?/rok
      26
    • ani grosza - smaczny jest do niczego
      1
    • ani grosza - znajd? sobie przepisy gdzie indziej
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedź Azieczki to już mnie trochę zaskoczyła - przecież opisałam powody, opisałam skutki. Dlaczego zrezygnujesz - przecież pisałam, że będzie jak jest - dla idei?? Dlaczego Cię oburza fakt, że ktoś chce otrzymać zapłatę za własną pracę - może nie uważasz tego za pracę?? Może myślisz, że stworzenie strony trwa 10 minut i nic nie kosztuje?? Mylisz się!!! Kosztuje i to sporo czasu i pieniędzy też.

Ale wybór - korzystać czy nie - pozostawiam Tobie - mam nadzieję, że wybierzesz to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość sylwia83c

Uważam,ze 2 zl na miesiac to nie jest wygorowana cena jednak upierałabym sie bardziej za 1 zl, bedzie to bardziej zachecajace dla osob odwiedzajacych ten portal pierwszy raz i predzej skorzystaja z tej usługi gdy bedzie ona tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko kosztuje i wcale się nie dziwie że jest wprowadzana taka oplata a te 10 zl rocznie to i tak mało, ludzie za głupią tapetę na tel tracą 10 zl albo na beznadziejny dzwonek. Jestem jak najbardziej za i pozdrawiam Dorotę moja imienniczkę:) Ps. Mój mąż zajmuje się tworzeniem stron internetowych i to nie jest praca na pół godziny tylko o wiele wiele dłuższa więc Dorotko rozumiem Cię i walcz o to co Ci się należy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nefertiti

Witam serdecznie na początek chciałam napisać, że strona jest super (dawno na niej nie byłam i od tego czasu jest dużo zmian ...na lepsze ) z płatnością wiadomo ....że każdy wolałby za darmo i bez ograniczeń...ale dla mnie 2,44 zł m-cznie nie stanowiłoby problemu. pozdrawiam, Nefertiti :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beatrice

Fajna stronka szkoda że ma być płatna... Chciałabym zwrócić wam również uwage na fakt iż od marca będziemy wiecej placić za net... Uważam (osobiście ja) że to nie powinno tak być bo skoro ktoś udostępnia swoją stronę to powinien liczyć się z możliwymi jej kosztami utrzymania. Równie dobrze autor jakiegoś przepisu umieszczonego na te stronie mógłby tez zaproponować opłatę... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szczerze ten pomysł mi się nie podoba, ponieważ nie korzytsam bardzo często z Twojej strony. Od czasu do czasu, ponieważ teraz też mam mały dostęp do netu, a poza tym jeżeli będzie płatna to be korzytsała z innych stron netowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Jestem za symboliczną złotówką jak ktoś chce oglądać np:większe zdjęcia.A ktomuś nie przeszkadzają reklamy przegląda za darmo.Zawsze będą głosy przeciwne opłaty lub zapłaty .Pozdrowienia Magdalena!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,ja też mam mieszane uczucia,wiem,że może nie jest to duża kwota,ale dla niektórych nawet taka to naprawdę dużo.Moze rzeczywiście lepiej byłoby wprowadzić tę symboliczną złotówkę? wkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Ciebie Doroto, ale ja raczej poszukam bezpłatnych serwisów kulinarnych...

Chodzi o to, że w miejscu, gdzie korzystam z Internetu, nie mogę korzystać z płatnych serwisów... :)

Masz na swojej stronie fajne przepisy, ale według mnie Twoja strona jest trochę nieczytelna i nieraz nie mogę odnaleźć przepisu którego szukam. Przydałyby się poprawki http://www.smaczny.pl/forum//public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_exclaim.gif

Pozdrawiam.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Moim skromnym zdaniem w życiu nie ma nic za darmo i taka jest prawda. Suma abonamentu nie jest wygórowana. Poza tym można sobie "wejść" w abonament np. co drugi miesiąc. U mnie też się nie przelewa, sama pracuję, mąż jest bezrobotny, ale nie ubolewam nad losem, bo człowiek miesięcznie wydaje dużo większą kasę na jakieś bzdurne gazety, które i tak lądują w koszu(a można sobie też poczytać w internecie to samo) Człowiek nie może nastawić się tylko na to, by brać, trzeba też dać coś od siebie. Poza tym, zawsze mam wybór: Mogę np. udać się na stronę mniam-mniam i tam zabulić abonament za 10 zł NA MIESIĄC! A w ogóle "róbta co chceta", ja tu zostaję, tak, czy siak! Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.