Skocz do zawartości

Zapłać za smacznego.


Dorota

Ile zapłaciłbyś za smacznego?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 2,44 z?/miesi?c
      9
    • 10,98 z?/rok
      26
    • ani grosza - smaczny jest do niczego
      1
    • ani grosza - znajd? sobie przepisy gdzie indziej
      8


Rekomendowane odpowiedzi

:) Jestem za, pomimo, iż nie często zdarza mi się korzystać z internetu. Nie jest to kwota wysoka w stosunku do jakości przepisów przytaczanych w tym wortalu. Całkowita dobrowolność w tej kwestii jest jak najbardziej na miejscu - kto nie chce czy nie może, niech nie płaci. http://www.smaczny.pl/forum//public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_exclaim.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam Nie wiem dlaczego niektórzy są oburzeni - strona pozostaje nadal bezpłatna. Dodatkowe opcje są do wyboru. Wybieram opłatę roczną, nie jest wygórowana. Jak mnie nie będzie stać po prostu będę korzystać z ogólnie dostępnej strony. Z poważaniem maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywać że poprzednia szata graficzna bardziej mi odpowiadała, teraz wykańczją mnie reklamy Póki pracuję skłonna jestem płacić ,ale wcale nie jestem zachwycona tym pomysłem.Zwłaszcza że stron o tej tematyce jest sporo i bezpłatnych jak to zauważyli przedmówcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 2 zł wysłane smsem to mała kwota. Uważam że każdy jest w stanie ją zapłacić i w pełni korzystać z bogactw strony. ALE ŻEBY NIE BYŁO TYCH REKLAM, bo to one dokuczają.Pozdrawiam. :) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałabym aby ta strona byla zawsze, jest bombowa. Lubię korzystać z wypróbowanych przepisów, podobają mi się również komentarze. :) Myślę, że wkrótce pojawi się więcej przepisów na dania główne. Zapłacę jeśli konieczność tego wymaga. Z poważaniem Rita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość miskoala7

Witam :) : Dziękuję za smaczne przepisy. A teraz odpowiadając na Twój list uprzejmie informuje, że zgadzam się z Twoją propozycją odnośnie pobierania opłaty za korzystanie z serwisu "smaczny"- jest on bardzo ciekawy i przyciągający oko. Być może obniżając opłatę zyskasz wiele więcej osób chcących korzystać z Twojego serwisu . Moje koleżanki, te lepiej sytuowane- wcale nie korzystają z przepisów kulinarnych -mówią, że nie mają czasu na bawienie się w pieczenie i czekanie czy sie uda czy nie- wolą kupować gotowe wyroby - a obecnie jest w czym wybierać. A jeszcze na dodatek każda stosuje dietę i wcale nie musi piec całego placka aby przyjąć gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja bardzo chętnie zapłacę za korzystanie z tego forum, mimo, że należę do 'sfery budżetowej', sama utrzymuję dom i pracuję wiele godzin dziennie, żeby się utrzymać na powierzchni. Przecież za głupi magazyn z przepisami przedrukowanymi z np. niemieckich czasopism, które często poza pięknym zdjęciem nic w sobie nie mają ciekawego, płacimy mnóstwo pieniędzy. Kupionych ciast nie tknę, szczególnie po tym, jak w ulubionym serniku znalazłam wyżutą gumę do żucia!!! Także i moja rodzina woli skromne ciasto, ale upieczone w naszym domu. A zapracowane koleżanki, o których wspomina miskoala, oprócz braku czsu mają zapewne i brak chęci lub po prostu lenia. Pewności, że nikt nam do ciasta nie napluł nie da się kupić za żadne pieniądze!

Proszę zatem administratorów, których pracę jestem w stanie docenić, bo mój starszy syn jest grafikiem komputerowym i nie raz patrzyłam na jego pracę, aby powiedzieli mi, jak mam uiścić roczny abonament, bo nie chcę, w żadnym razie, zrezygnować z korzystania z tego wortalu.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich miłośników 'smacznego'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DeLarge, już się zarejestrowałam i opłaciłam abonament. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Pola, że w ten sposób podchodzisz do tematu :mrgreen: Chciałbym tylko napisać Tobie, że korzystanie z forum (tego w którym teraz jesteś) jest i będzie bezpłatne - płatna jest tylko część smacznego pod adresem extra.smaczny.pl. Jak zapewne zauważyłaś strona tam jest podobna do www.smaczny.pl, jednak zdjęcia są większe i wyraźniejsze, brak jest reklam, możesz stworzyć sobie listę ulubionych przepisów, czy wreszcie sama dodawać przepisy. Przygotowujemy wraz z Dorotą nową "odsłonę" wersji extra - a jak to zobaczysz to z pewnością stwierdzisz, że warto było zakupić abonament :shock: Było już mnóstwo dyskusji na temat płacenia za naszą stronę - ja zgadzam się w zasadzie ze wszystkimi zdaniami na ten temat. A więc popieram tych, którzy nie zapłacą bo nasza strona nie wydaje im się tego warta. Popieram tych, którzy zapłaciliby nawet za to co jest - po prostu zapłacili nam za naszą pracę. Sam nie raz to robiłem - po prostu wiem jak to jest pisać stronę - wiem ile czasu to zajmuje - uważam, że należy się zapłata za wartościową pracę, z której sam korzystam. :oops: Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do korzystania z extra wersji naszego serwisu. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że to forum jest bezpłatne. Korzystałam juz także z Extra smacznego!! :mrgreen: Cały ranek spędziłam oglądając przepisy i zdjęcia i kilkanaście przepisów bardzo mnie zainteresowało. Wiem, że już zawsze będę z Wami ku radości mojej rodziny. Zresztą cieszy mnie także i to, że w razie kłopotów w kuchni, mam się do kogo zwrócić o pomoc. Mam także nadzieję, że może znajdę tu także przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.