Skocz do zawartości

Jaka Pogoda


apsik

Rekomendowane odpowiedzi

Niuniaczek napisała:

Och Klamerko - to my byśmy sie nie dogadały

Na szczęście nie musimy ;)

Ja też lubię słońce. Dlatego właśnie napisałam, że dżdżysty dzień to jest jedna z ulubionych pogód ;)

Ale ja jestem "jesienna dziewczynka" (no taka naciągana, bo z połowy września :grin:) więc nic dziwnego, że uwielbiam takie klimaty! ;)

Słońce mnie nieziemsko rozleniwia.

Słońce to plaża, siedzenie na czereśni, koc na ogródku, truskawki z lodami, kajaki, maliny na środku jeziora, szumiące miło i usypiająco morze, zapach opalonej skóry, wycieczki gdzie oczy poniosą, krótkie sukienki, rowery, turkus i czerwień, las przy plaży i zapach żywicy, nieśmiertelna flądra i gofry, "Monciak", fokarium, bób, molo, Chałupy, leżaki, stragany uginające się pod ciężarem pięknych warzyw i owoców, Świnoujście, kolorowe drinki, kwiaty pachnące, Jarmark Dominikański, łąki zachęcające do wylegiwania się na nich, wypad do lasu po jagody, kukurydza, itp, itd...

Nie ma tu miejsca na pracę ;)

Dołączona grafika

właściciel zdjęcia; strona ze zdjęciem

A deszcz (nie tylko ten, ciepły, letni :)), szarugę, mżawkę, chlapę, mgły i inne "klimaty" kocham po prostu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobrze że są amatorzy każdej pogody i każdej pory roku. Ja nie przepadam za samym latem - lecz piękna słoneczna jesień i wiosenka jak marzenie to tak. Ja z kolei jestem naciaganą "wiosenną dziewczynką" (z marca) Taką pogodę jak dzisiaj nazywam "byle-jaką" Chciałabym wtedy nie mieć nic do roboty, dzieci "gdzieś", mąż też a ja kocyk, sofa, kawka lub herbatka, książka. Taka mam wizję - jeszcze nigdy nie zrealizowaną - takie marzenie o jednym dniu nudy w taka pogodę, kiedy nic nie muszę i robię co chcę czyli nic. Tak jeszcze nie było .... Natomiast słońce kojarzy mi sie inaczej - energia, chęć do życia, zapał do pracy. Dzisiaj znowu tak jak wczoraj i pada deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniaczek napisała:

słońce kojarzy mi sie inaczej - energia, chęć do życia, zapał do pracy

Masz rację! Wiesz ile energii, zapału potrzeba by się pięknie lenić? Takie błogie "nic nierobienie" jest wyjątkowo wyczerpujące! ;) Dlatego właśnie słońce pozwala nabrać energii do dalszego wypoczynku i "bimbania " ;) :grin: ;)

U mnie też podobnie jak wczoraj ale nie pada.

PS: Niuniaczek, myślałam, że lubisz właśnie takie gorące lato, dlatego "wkleiłam" plażę dla Ciebie w poprzednim poście.

Ale skoro piszesz, że wolisz nieco inne "wydanie" słonecznej pogody, to dziś taki obrazek ;)

Dołączona grafika

właściciel zdjęcia; strona ze zdjęciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.