Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Umnie całydzień była pogoda parno i duszno a teraz troszkę pochlapało ale w oddali słychać że gdzieś grzmi może wkońcu coś naciągnie konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie będzie pewnie deszcz i burza wieczorem albo w nocy. Ale jest duchota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:roll:  Pisałam wcześniej że zapowiada się chyba padanie ale coż pokropiło  jedna kropla na 5 min i słoneczko wyjrzało a teraz jest duszno choć słonka niema nawet przeciąg nic nie pomaga bo zero wiatru :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W piątek w stolicy padało i grzmiało, ale później było jeszcze gorzej, bo nie tylko gorąco, ale na dodatek parno i duszno. Temperatura po deszczu wynosiła 26 stopni w cieniu :razz: W nocy spać nie było można :sad: Natomiast w sobotę od rana był upał, jednak po południu zachmurzyło się i była potężna ulewa - dosłownie ściana wody - burza też była całkiem spora... Oj, przydała się ta ulewa - zrobiło się rześko i przyjemnie :roll: Jednak niedziela zapowiada się znów upalna... cóż, klimat nam się zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal jest gorąco, chwilami powiewa wiaterek ale i tak jest nie do wytrzymania, wczoraj pokropiło ale tak jakby ksiądz kropidłem pokropił, kiedy to się skończy nawet pisanie sprawia mi trudność.

post-5399-1180255643_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sprawdziło się, nawet nie pokropiło i duchota tak jak była jest nadal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas też ani kropli zbawiennego deszczu,niestety!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie trochę grzmiało,ale deszczu nie ma,jest trochę pochmurno,ale słoneczko też się pokazuje :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O godz. 20:00 nadeszła bardzo ciemna chmura, był porwisty wiatr a deszczu ani kropelki, temp. spadła o 10*C. Burza musiała przejść gdzieś bokiem bo tylko co jakiś czas słychać sygnały straży pożarnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umnie nadal gorąco, ale słyszałam w radiu Zet że nad Łodzią przeszły nawałnice dziewczyny z Łodzi u Was wszystko wporządku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie upał... Wczoraj wieczorem chmurzyło się, był silny wiatr i wyraźnie zanosiło się na burzę i nic... Teraz, w słońcu, zabrakło skali na termometrze - przekroczyło 50 stopni i dalej idzie w górę (a jest dopiero po 10:00)... :sad: Chyba w końcu kupimy elektroniczną stację pogodową - będzie dokładniej wiadomo jaka jest temperatura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas gorąco, duchota i żyć się nie chce ... A ja dodatkowo się rozchorowałam (załatwiłam się nawiewem w samochodzie...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi