Skocz do zawartości

Długi Weekend


basga

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci mają tydzień wolnego od szkoły,niektórzy w pracy pobrali urlopy i teraz mile spędzają majowe dni. Co macie do powiedzenia w tym temacie? Wiem,że Dorunia wybyła na tydzień ale nie każdy ma taką możliwość,ja np.siedzę w domku,trochę włóczę się po sklepach a po południu wybieramy się na krakowskie Błonia,mają być pokazy białej broni.Niestety moja druga połówka ciężko pracuje ale od czwartku ma wolne,może wyskoczymy powłóczyć się po Zakopcu. Wszystkim życzę słoneczka i miłego spędzania czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj Basiu. Ja niestety nie mam dlugiego weekendu :razz: Dzis co prawda mam wolne,za to mój maz jest w pracy 24 godz. Potem mam wolne dopiero w niedziele.Takie to sa uroki pracy w handlu.... Syn wyjechal do mojej tesciowej,uczniowie,tak jak wspomnialas maja wolne.... Wypoczywajacym na lonie natury zycze udanej pogody,na przekór prognozom :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam z autopsji uroki pracy w handlu niestety. Przez wiele lat tak pracowałam, wolne miałam w boże narodzenie i wielką niedzielę+wolne dni w/g grafika,współczuć tylko należy ekspedientkom-wolne zazwyczaj mają jak akurat jest brzydka pogoda :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nigdzie nie wyjeżdżam, ale nudzić się nie będę. Drugiego przylatuje moja siostra z narzeczonym. Trzeciego jest odpust w naszym kościele i troszeczkę się zaangażowałam w przygotowania, a piątego mam zlot klasowy i tu też się trochę zaangażowałam. basga zazdroszczę, że masz tak blisko do gór. Ja muszę całą Polskę przejechać, to też bardzo rzadko bywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mieszkam na wsi więc ogólnie mam wolne ale na więcej niż jeden dzień to nie można wyjeczać bo ,,krówki trzeba doić,,,mąż siedzi w garażu i robi jakąś maszynę do podnoszenia balotów ze słomy ,pomaga mu młodszy syn a starszy wyjechał do szwagierki do miasta. Natomiast ja ...coś tam sobie ciągle wymyślam chociaż powinnam odpoczywać [ze względu na nogę]jednak nie umiem za długo siedzieć bezczynnie. Troszkę zazdroszczę tym ,którzy wyjeżdżają daleko od domu i chociaż na kilka dni zapominają o kłopotach i pracy,wszystkich tych gorąco pozdrawiam i życzę pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No otóż to...nad morze to mam do przejechania cały kraj ale mam nadzieję,że w drugim tygodniu lipca chociaż na parę dni tam pojadę. Miuriel-Ty to masz normalną harówkę a nie relax...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nad morze nie mam daleko, jakieś niecałe 3 godziny jazdy. Jak się na co dzień siedzi w domu z dzieckiem, na zmianę z pielęgnowaniem ogródka to taka "harówka" dobrze robi. Zawsze to jakaś odskocznia. Jesteśmy jakieś 7 lat po skończeniu szkoły. Do tej pory nie udało sie zorganizować takiego spotkania. Chyba było po prostu za wcześnie. Na ten zlot zdeklarowało się przybyć jakieś 80% klasy. Ile przyjdzie to zobaczymy. Szczerze mówiąc ja zostałam w to wciągnięta niejako podstępem, bo do tej pory byłam zdeklarowaną przeciwniczką zlotów szkolnych. Jeśli naprawdę mnie obchodzi co się dzieje w życiu jakiejś osoby , to zadam sobie trud żeby nawiązać z nią kontakt i nie potrzebuje do tego zlotów. Reszta mnie nie obchodzi. Są to dla mnie z reguły obcy ludzie, z którymi nawet w szkole nie miałam za wiele wspólnego. Tak naprawdę mam kontakt (czasem lepszym, czasem gorszy) z 3 osobami z klasy i wiem co się u nich dzieje. Spotykamy się od czasu do czasu i jest ok. Zlot wyobrażam sobie jako drętwe spotkanie ludzi, którzy będą się próbowali pokazać z jak najlepszej strony, pochwalić się swoimi osiągnięciami, a ci , którym nie udało się za dużo osiągnąć, będą się wstydzili mówić o sobie . Zobaczymy, w każdym razie obiecałam pomóc przy organizacji to słowa dotrzymam. Mam też nadzieję że do piątego pogoda się poprawi, bo to ma być spotkanie pod gołym niebem, grill itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie miło spotkać znajomych choć masz rację z tym pokazywaniem się w jak najlepszym świetle,sama nigdy nie byłam na takim spotkaniu a kontakt mam raczej znikomy z klasą,no ale po 20 latach to normalka...ludzie porozjeżdżali sie po kraju i nie tylko... Trzymam kciuki za spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu ja niestety co drugi dzień pracuję , a 1 maja spędzam w domu bo moja młodsza córka ma gorączkę , ale być może 3 maja spędzimy na działce o ile mojej Marcie ustąpi gorączka i pozwoli pogoda rozpalić gril. Może jeszcze zrobimy wypad nad morze , bo mieszkam niedaleko . Wszystkim życzę udanego długiego odpoczynku .Pozdrawiam . :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz:  Czytam wasze wypowiedzi i co niektórym zazdroszcze to morze to góry a ja tu siedze bo ścięgno jeszcze boli a i obie córunie jeszcze chore i gdzie tu wyjść jak na dworze zaledwie 7-8 C,co roku na osirze były rózności konkursy występy ,karuzele a w tym roku  nic zero rozrywki ,na zamek książ tez troche kawałek no ale mam pyszne ciacho to muszę zadowolić sie tym .Pozdrawiam tych co muszą dziś pracować i nie tylko :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co-jak szłam do sklepu to normalnie zmarzły mi uszy,to przez ten wiatr,mieliśmy iść na błonia ale jest za zimno,nie ma co marzyć o kocyku i zielonej trawce,może za parę dni się ociepli. Wiolu-tak jak Ty będę się pocieszać kawusią i karpatką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny... wlasnie wrocilam z dzialki i tam spędzę resztę tzw: "długiego weekendu", którego to, niestety nie mam, ponieważ normalnie pracuję :razz: a nad morze czy w góry....hmmm... mogę sobie tylko pomarzyć... nie mam urlopu- dopiero w wakacje i to tylko 2 tygodnie- a z zachodu Polski - mieszkam w lubuskim- też jest ladny kawał drogi by zrobić sobie wypad... pogoda jest wysmienita, więc tylko pozazdrościć tym, którzy maja wolne, wyjechali sobie, dla zmiany klimatu i przyjemności... ale pocieszam sie tym, ze juz niedlugo wakacje, więc urlop już tuż tuż, i myslę, że wtedy bedę mogła dopiero pomarzyć o morzu i o wyjeździe dla odpoczynku i przyjemności... zyczę wam milego "dlugiego" weekendu i pozdrawiam wszystkich cieplutko :razz: Jola :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.