Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Wiolu! Może masz racje zobacz http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=4634&hl= jest wiele ciekawych postów a ocena to 1* a może ktos robił już takie ciacho i mu nie smakowało? i co o tym myślisz?

Myślę że trzeba poprostu na własne wyczucie podchodzić do przepiu , bo ani po postach ani po ocenach nic sie nie dowiemy. Jest wiele przepisów które nie mają żadnego postu, ale jeśli by teraz miał ktoś nie uczciwie coś wypisywać to może lepiej żeby tak zostało . Jakoś mało mamy odwagi napisać coś krytycznego , a przecież nie wszystko na pewno nam smakuje jak innym.

Więc myśle że niema co drążyć tego tematu bo to i tak nic nie da, poprostu każdy powinien podchodzic poważnie do tematu, bo konkretne informacje giną w lukrze.

Pozdrawiam i myślę że nikogo nie obraziłam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:razz:  Zgadzam się z tobą Kasiu masz racje jest tych naprawde dobrych przepisów mnóstw a oceny niskie albo żadnej ja osobiscie mało patrze jaką ocene ma dana potrawa bo dla kogoś może ona być wysmienita a dlamnie niezbyt ,zazwyczaj sugeruje się wypowiedziami na dany temat bo ztąd można więcej sie dowiedziec niż po gwiazdkach no chociaz nie zawsze.pozdrawiam. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusję przegapiłam :razz: Ja tak jak Marcin zakładam,że uczciwość bierze górę i wszyscy uczciwie zamieszczają i oceniają przepisy. Do czasu pierwszej dyskusji na ten temat też nie wiedziałam,że sama mogę ocenić swój przepis a skoro uczciwie go zamieszczam i uważam iż jest dobry to czemu miałabym go nie chwalić? Mam pytanko w sprawie gwiazdek:czy wiadomość o zaktualizowaniu oceny jest wysyłana do autora? Bo przy ocenianiu pojawia się wiadomość,że informacja zostanie automatycznie przesłana tylko nie wiem komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ocenie przepisu wyświetla się: "Wiadomość: Twoja ocena została zaktualizowana (To okno zamknie się automatycznie po 2 sekundach)". Basqa - czy o tej informacji mówisz? Informacja o ocenie nie jest nikomu wysyłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)  Też uważam że kazdy powinien podchodzić do tego uczciwie ale jak mi się wydaje to nie  wszycy tak robią i sie do tego nie przykładają sumiennie,a jak jak pisałam ze niemoge ocenic samej siebie teraz sprawdziłam i rzeczywiście moge ale było by to troche nie tak ,bo to nie ja mam oceniać to co podaje na forum ale inni,samo to ze jak juz podaje dany przepis to niepodam czegoś z czego sama niejestem zadowolona ,takie jest moje zdanie a jak uważają inni ? to prsze pisać swoje zdania na ten temat. :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.