Skocz do zawartości

Wasza Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Adrijah to wszystko jest takie piękne. Anetko jak widzę to Ty też masz dużą kuchnię i ładnie urzadzoną, a już w najbliższym czasie będziesz miała też piękną i bardziej nowoczesną. Ja mieszkam w bloku i mam bardzo małą kuchnię, urządzona też jest ładnie, ale tak jak Adrijah mamy i Twoja to jest napewno marzeniem każdej kobiety i moim oczywiście też. U mnie inaczej zrobić nie mogę bo jest tylko wąziutkie przejście i muszę się tylko zadowolić tym co mam. Cieszę się razem z Wami, lubię ogladać i podziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za opinię :D Moja kuchnia ma 385 x 325 cm,więc nie jest ogromna ,ale już coś ciekawego można zrobić. Jadalnię mam w salonie.U mnie podstawowy problem to ilość gości na imprezach .Hihihi Staramy się zamykać w 20 osobach ,ale nie zawsze nam to wychodzi.Stąd powstał pomysł zakupienia stołu do jadalni rozkładanego.Jak się niedawno okazało kupiliśmy najdłuższy jaki jest dostepny na polskim rynku i ledwo się mieścimy :cry: . W święta spodziewamy się 34 osób i to najbliższa rodzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrijah też masz bardzo ładną kuchnię, Ten kwiat kręcony myślę że to jest Luky Bamboo. Ja go też mam, na razie jest w wodzie, jak puści korzonki wsadzę go do ziemni. Basiu moja kuchnia od Twojej jest węższa i dłuższa, mało tego to okno w kuchni jest przy samej ścianie, tak że jest mało obstawna i więcej szafek zaprojektować tak jak bym chciała nie mogłam. Wyobraź sobie jak druga osoba wejdzie do kuchni to robię się nerwowa bo swobodnie nie można przejść, tak że Twoja kuchnia również mi się podoba nie wspominając te które widziałyśmy. Ja po świętach daję robić remont, likwiduję tapetę, mebli nie zmieniam, po remoncie dodam zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamie wcale nie taka mała ta Twoja kuchnia, sporo rzeczy Ci się tam zmieściło. Ja mam ukrytą maleńką pralkę i lodówkę, ale żeby zmieścić zmywarkę, muszę pozbyć się szafki już praktycznie w przedpokoju i 2 zbędnych fragmentów ściany. Poza tym masz ze wszystkich stron szafki i masz miejsce żeby się poruszać po kuchni, więc nie ma na co narzekać. Szafki i kolor ścian są przyjemne, całość wygląda całkiem przytulnie i funkcjonalnie. U mnie żeby było gdzie np kroić, muszę położyć deskę na zlewie.

A ogóle z tą lodówką to śmiesznie jest, bo koleś, od którego kupiliśmy mieszkanie przyznał się, że najpierw kupił lodówkę, potem mieszkanie i postanowił ją sobie zabudować :grin: Dlatego zajmuje teraz dużo więcej miejsca niż mogłaby zajmować, gdyby była tej samej wielkości lodówka dostosowana do zabudowy

Justyna.K dziękuję w imieniu Mamy :) a Mama tak nienawidzi gotować... Fakt, że cokolwiek by się nie zrobiło, zaraz w tej kuchni jest mnóstwo sprzątania, bo wszystko baardzo widać i Mamie się już (po 10 latach) marzy remont kuchni, ale chyba przede wszystkim dlatego, że zakochała się w ciemnych kuchniach Ikei :P

ina12 Ikea nazwała to DRACAENA LUCKY BAMBOO, więc chyba sie zgadza ;) mam takie dwa, drugi stoi na oknie i dopiero teraz zauważyłam jak one urosły. Dostałam je w grudniu i oba mogły swobodnie stać na tej półeczce w kuchni i miały jeszcze dużo przestrzeni nad sobą, a teraz dopiero na zdjęciu się dopatrzyłam, że ten bambus się już nie mieści i nie ma jak rosnąć, za to ten na oknie go wyprzedził i jest sporo 'wyższy'. Ten ze zdjęcia puścił mnóstwo korzeni i nie wiem czy mogę go już przesadzić do doniczki czy jeszcze trzymać go w wodzie. Bo drugi rośnie tylko w górę, a z korzeniami słabiutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bambus jak ma dużo korzeni to można przesadzić go do doniczki. Ja mojego kupiłam w Makro, był w fiolce z wodą, umieściłam go w wąskim wazonie. Osoba urzędująca na hali powiedziała że trzyma go się tylko w wodzie bo u kogoś tak widziała, natomiast Pani przy kasie powiedziała że jak wypuści korzonki to wsadzić do doniczki. Przypomniało mi sie że męża siostrzenica ma większego bambusa w doniczce, przedzwoniłam do niej, powiedziała że wypuścił drobniutkie listki. Adrijah jaki okres mniej więcej się czeka gdy wypuści korzonki?, nie zapytałam ją czy kupiła z ziemią w doniczce, czy bez niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go dostałam też w fiolcez wodą, trochę korzonków było, ale w styczniu (po ok miesiącu) ten w kuchni miał ich dużo, teraz wypełniły już praktycznie całą wolną przestrzeń w wazonie. Może to zależy od miejsca, w którym stoi? Bo ten na oknie jakoś się nie spieszy z korzeniami tylko listki rosną jak szalone. Czyli chyba najwyższa pora żeby jednego przesadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.