Skocz do zawartości

Wasza Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dostalam takiego dlugiego bambusa ok.1m moze troche wiecej od siostry ciotecznej w bukiecie jako ozdoba :D .Tak mi sie spodobal wiec jak kwiaty zaczely wiednac to wpadlam na pomysl zeby go zasadzic w doniczce i mowilam o tym mojemu mezowi a on na to to sprobuj czy wypusci korzonki jak nie to straty wielkiej nie bedzie bo i tak by wyladowal w koszu z reszta kwiatow.No i go wstawilam do samej wody ale czasu w jaki w niej siedzial to nie pamietam ale tak okolo miesiaca bedzie.Mial juz u gory kilka listkow a teraz ma jeszcze wiecej i oczywiscie juz siedzi w ziemi od jakiegos czasu.Pozniej widzialam takie same bambusy w Biedronce ale 1/3 tego co ja mam.Bede musiala jakas tyczke albo kijek w ziemie wsadzic bo za mocno sie chwieje na boki.I tak tez myslalam zeby go obciac w polowie i znow do wody wsadzic poczekac na korzonki i do ziemi bo mi sie wydaje przydlugi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj, Basiu wiem coś na ten temat. Blok, w którym teraz mieszkam tez pochodzi z lat 70-tych. Małe pokoje,mała kuchnia i do tego moja była przeszkolona (tak między kuchnią,a dużym pokojem było dosłownie okno).Gdy wprowadziliśmy się usuneliśmy to szkaradziejstwo,a zaprzyjaźniony stolarz zrobił nam aneks kuchenny,tzn. szafki,blat roboczy i inne bajery. A oto moja kuchnia: post-2438-1209502264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuchnia Mamy adrijah zwaliła mnie z nóg!

dziękuję w imieniu mamy :lol: która dzisiaj została przeze mnie razem z tatą wysłana do Krakowa z okazji rocznicy ślubu :( także zaraz wracam do tej kuchni, bo ktoś musi młodszemu bratu gotować.

co do mojej wlasnej kuchni to mieszkanie mam w bloku z lat 50tych, wtedy też za dużych kuchni nie robiono. Poprzedni właściciele opowiadali, że jak się wprowadzali, kuchnia była odgrodzona ścianą, wąska i ciemna, oni zburzyli ścianę i mam pokój z kuchnią, 2w1 :P

za to jak oglądałam mieszkania, w jednej ofercie pamiętam było "kuchnia z oknem", ale okazało się, że kuchnia jest w środku mieszkania, a okno wychodziło.. na pokój. Agent przy każdym następnym mieszkaniu się z tego śmiał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałczyk masz prześłiczną kuchnię :lol: a i zdolnosci do urządzenia jej tez ogromne

Napisz proszę tylko (bo nie mogę za bardzo sie domyslić) co jest pod zlewozmywakiem? automat? tylko jak zostal tam zainstalowany skoro na górze znajduje się komora zlewozmywaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.