Skocz do zawartości

Nie Odkładaj Do Jutra Tego, Co Możesz Zjeść Dzisiaj...


czy lubisz maggi?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • tak
      16
    • tak, a nawet nie
      0
    • nie, a nawet tak
      2
    • nie
      5
    • nie lubi? oddawa? g?osów w ankietach
      1


Rekomendowane odpowiedzi

eee, dzisiaj pielęgnujemy własne lenistwo - zamówiłem pizze :D... tyle że przez internet i nie wiem czy przywiozą? czekam juz prawie godzine :D! Smacznego zarówno tym bardziej pracowitym ode mnie, jak i tym równie leniwym... Drodzy koledzy z Księżyca, nie czujcie się urażeni, że Agnieszka Was nie lubi. Pewnie nie lubi, bo nie zna - na pewno jak pozna to szybko zmieni zdanie. Pozdrowienia dla Agnieszki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...tak jakos cichutko.....zastanawiam sie czy Panu Adamowi nie zaszkodziło zjedzenie lodowki :D (no coz...trza było pozostac na samym ryzu)...Panie Adamie....A moze pizza zaszkodziła??Myslałam ze ludzie z Ksiezyca potrafią wszystko zjesc bez problemu......lepiej wrocic do normalnych...Panie Adamie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryż zrobiłęm następnego dnia... całkiem nowe doświadczenie, bo nie znalazłem ani pomidorów, ani cebuli... Ale nie było źle - ogromna ilość czosnku, aż nikt ze mna przez nastepne dwa dni nie chcial rozmawiać. Zdecydowałem się tak to rozwiązać - jest mało składników, to trzeba zrobić ciekawie. Zmniejszyłem jeszcze także ilość ryżu (bo nie miałem toważystwa do posiłku). Wkroiłem sporo marchewki i pietruszki, jakies dzine grzybki z takiego ogromnego słoika, na którym nie umiałem odnaleźć daty ważności... czosnku to było naprawde tyle, ile chcialo mi się obrać i pokroić... kostka knora, tylko jeden woreczek ryżu, kukurydza. Wyszło jak zwykle - najlepsze na świecie. Ale pomidorka brakowalo, to dodalem keczupu (prosze nie poprawiac ze ketchap'u bo bede polemizował)... No i oczywiście wywaru z lupczyka. A co dalej? Dalej zjadłem i udałem się na poobiednią sjestę. Przyjaciele z Księżyca mnie olali, zawsze tak robią, ale i tak ich lubie, bo ja lubie wszystkich! Pozdrawiam Aga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze...to troche mam wątpliwosci...czy było to takie dobre.Kurcze próbuje sobie wyobrazic ten smak...i wydaje mi sie ze czegos napewno tam brakuje(zbyt wegetarianskie)ale ok jesli Pan tak lubi :D Ciekawi mnie jednak skąd ma Pan o tej porze roku lubczyk....mysle ze nie suszony...Tez go bardzo lubie .Pamietam jako dziecko moja babcia mówiła ze to własnie męzczyzni powinni jesc duzo tej rosliny... :D bo ponoc ma jakies własciwosci....które im są uzyteczne :D nono...pewno Panu babcia tez to mówila...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chłopcy się różnią od dziewczynek? poproszę o szczegóły albo jakiś odnośnik, gdzie mógłbym takie informacje zweryfikować i doczytać więcej na ten temat... chciałem napisać jeszcze coś o żurku, ale co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz Panie Adamie...jestem zbyt wstydliwa by tu opisac Panu jakie ponoc działanie ma lubczyk na męzczyzn.Moze jakas odwazniejsza pani wytłumaczy to Panu :D Prosze jesc go duzo to sam sie Pan domysli...jakie ma zalety ta wspaniała przyprawa. Zapewniam ze nic złego nie czyni :D A co do żurku to gotuje swietny....jak Pan chce przepis to prosze dac znac....postaram sie napisac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przetwory z lubczyka stosuje się przede wszystkim w lekkich zaburzeniach czynności nerek oraz zmniejszonym wydalaniu składników mineralnych i szkodliwych produktów przemiany materii, a także w stanach zapalnych nerek, cewek nerkowych i pęcherza."

http://www.akupresura.akcjasos.pl/lubczyk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adamie...ja wiem co ksiązki mówią na temat lubczyku.Sory...ale nie sprawdziłam tego co mi babcia mowiła na zadnym facecie,bo nie musiałam...a ciekawa jestem czy rzeczywiscie miała racje....w ksiązkach pan tego nie znajdzie...no chyba ze...Tak samo jak mało gdzie pisze ze męzczyznom bardzo dobrze słuzy seler(to tez mówiła babcia :D )Gwarantuje Panu ze jak ją Pan troche podpusci to zdradzi te sekrety...a nauka nigdy w"las nie idzie"....pozdrawiam serdecznie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.