Skocz do zawartości

Hejo :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cos o mnie...hmm... Mam na imię Madzia dla przyjaciół Novijka . Mieszkam sobie w Czestochowie, ktora nie do konca jest taka swieta . Mam 22 lata. Jestem eksternistka, rozbijam szybe zamiast ja umyc. W szkole zycia sprawiam bezustanne klopoty wychowawcze . Łatwo wybaczam (łatwo - nie znaczy wszystko). Ustepuje staruszkom miejsca, ale tylko na krotkich trasach . Potrafie perfekcyjnie zamknac sie w sobie za to jak sie otwieram to juz na osciez. Karmie glodnych bo nigdy nie wiadomo kiedy zajme ich miejsce (i sikorki bogatki tez ). Czepiam sie i marudze, po czym nazywam to watpliwosciami . Placze, ale w przeciwienstwie do wielu kobiet zawsze wiem z jakiego powodu. Kura domowa i Matka Polka - to nie o mnie. Imponuje mi: intelekt, wrażliwość, odwaga (sięgająca dalej niż skoki z mostu na jakiejś gumie do gaci) uczciwość To by byla taka krotka charakterystyka mojej osoby A i jeszcze kocham taniec :cry:. Mam sporo ciekawych przepisow ktorymi sie oczywiscie z Wami podziele. Powklejam zdjecia jesli bede oczywiscie umiala bo narazie mi nie wychodzi - ale probuje. P.s. Jakby ktos mogł mi wytłumaczyć jak to zrobić byłabym wdzieczna. Z góry dziekuję :cry:. I jeszcze raz witam wszystkich :razz:...mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojej spolecznosci :razz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu...bardzo podoba mi się Twoja charakterystyka...ja też należę do osóbek z poczuciem humoru i witam bratnią duszę na smacznym.

O dodawaniu zdjęć poczytaj sobie TUTAJ,zawsze to coś w głowie zostanie :cry: a gdybyś czegoś nie wiedziała to "wal jak w dym",tu wszyscy sobie pomagamy i doradzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: :razz:  Witam cię bardzo serdecznie Madziu  jak czytam co piszesz o sobie to widze swoją córkę która również ma na imię Magda i teraz tak mysle że chyba wszystkie Magdy takie same :razz:  z mojej strony już jesteś przyjęta do wielkiego grona smaczniaków ,pozdrawiam :razz: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu! Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie i bliskich :cry: NIGDY nie poczujesz się odstawiona na tor boczny :cry: :razz: Pozdrawiam i życzę smacznych potraw dla Ciebie i całej Twojej rodzinlki. Pozdrawiam :razz: PS >. Bardzo mi się podoba Twoje podejście do rzeczywistości ( jak bym słyszała męża )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu na naszym forum :lol: Już jesteś przyjęta do naszej społeczności :grin: Widziałam, że podałaś już kilka ciekawych przepisów, dziękuję Ci za nie, i proszę o jeszcze (osobiście "podoba" mi się zupa ze szpinakiem - i niedługo zrobię ją na obiad :lol:) Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.