Skocz do zawartości

Moje Kwiatki


Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupiłam takie roślinki,które mogą zimować na zewnątrz,tak przynajmniej powiedziano mi przy kupowaniu,zobaczymy czy nie bujali! :lol: . Myślałam,że tej ziemi to mi zostanie a jeszcze mi zabrakło troszkę do tej skrzynki,podokładam kamieni :grin: Tak wykombinowałam,że one raczej nie mają już miejsca na rozrośnięcie,ale przecież nie mogę się nudzić na wiosnę,robotę trzeba mieć :grin: :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu ja mam wsadzone gożdziki w moim ogródku [naprawdę jest piękny i szkoda że nie mam się jak pochwalić-podobno najładniejszy w całej wsi] :grin: ale wracając do gożdzików to jak kupowałam to pani mówiła że trzeba na zimę je okryć bo niby przezimują a jednak lubią zmarznąć. Iwonko nie tylko Wy z Basią macie manię kwiatową bo ja także mam ich mnóstwo i ciągle coś dokupuje. Mam dużo wszelakich pelargonii na balkonach ,na studni przerobionej mam petunie a dookoła domu szałwie o kolorze lila,do tego jeszcze oleandry i inne. To jest to co mam na zewnątrz a w domu -w jednym pokoju hodowla wszelakich kaktusów i sukulentów,w sypialni to już nie można dojść do łóżka-kwiaty które dorastają do sufitu. Mąż już mówi że mam manie kwiatową a ja ostatnio dokupiłam figowiec lirolistny i ,,ukradłam,,gałązki lipki pokojowej i sama nie wiem gdzie ja to postawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Basiu ale zaszalałaś :grin: Tylko znikłam na moment do pracy i co widzę :grin: Takie zmiany, że ho ho :grin: Trzymam kciuki za Twoje kwiatuszki :lol: może zima nie będzie zbyt sroga i łagodnie się z nimi obejdzie :lol: Pozdrawiam :lol:

post-3146-1187101332_thumb.gif

post-3146-1187101369_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odebrałam przesyłkę z zamówioną na allegro Ketmią :grin:

Jest śliczna i nawet nie myślałam że będzie taka duża :grin:

I ma nawet pączki to jest nadzieja że niebawem mi zakwitnie :grin:

Jak tylko będę miała aparat zrobię zdjęcia to same zobaczycie :lol:

Teraz szykuję wszystko do przesadzenia :lol:

post-3146-1187116694_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzonka jest w doniczce takiej jak sprzedają w OBI :grin:

Gazeta zmoczona przykrywa ziemię , wsadzona jest do torebki foliowej i zawiązana lub zaklejona folią :grin:

Przyklejona do wnętrza pudełka, a kiedyś dostałam przyszytą tak żeby doniczka się nie ruszała :grin:

jeśli sadzonka jest mała jest doniczka tak zabezpieczona jak pisałam ale dodatkowo wsadzona w butelkę plastikową po napojach :lol: Musi być mocno przymocowana żeby doniczka w transporcie nie połamała sadzonki :lol:

Chyba wszystko , ale Was zanudziłam :lol:

To był wykład pakowania sadzonek :lol:

Ketmię wysłał mi facet wczoraj a dziś już jest u mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.