Skocz do zawartości

Moje Kwiatki


Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie:czy sadząc cebulki do ziemi trzeba je wcześniej moczyć w wodzie?Bo wsadziłam 6 cebulek szafirka do skrzyneczki za oknem ale bez moczenia. A...załatwiłam sobie deszczówkę do podlewania :( mąż będzie łapał ją w pracy :) i mi przywoził w butli po wodzie :-D .Wczoraj mi przywiózł ale wylałam,bo biedactwo wlało do czegoś co śmierdziało benzyną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:czy sadząc cebulki do ziemi trzeba je wcześniej moczyć w wodzie?Bo wsadziłam 6 cebulek szafirka do skrzyneczki za oknem ale bez moczenia.

A...załatwiłam sobie deszczówkę do podlewania :( mąż będzie łapał ją w pracy :) i mi przywoził w butli po wodzie :lol: .Wczoraj mi przywiózł ale wylałam,bo biedactwo wlało do czegoś co śmierdziało benzyną :lol:

Basiu z tego co się dowiedziałam to tylko anemon się moczy przed wsadzeniem do ziemi, jak jeszcze czegoś się dowiem napisze :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK...no to nie zrobiłam żle a już chyba nic więcej do skrzynki nie wsadzę,przynajmniej nie do tej /ale nie zarzekam się,że nie będzie drugiej :( /a może przezimuje ten szafirek i będę miała własny zwiastun wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fotki moich kwiatków :grin: Dipladenia jest już taka duża że mała jest kratka i musiałam wbic długą tyczkę , bo mi dyndała :P Datura jeszcze nie kwitnie, ale pięknie rośnie, chyba za późno ją kupiłam :P Kuflik ten kupiony zimą po przejściach chyba mi zakwitnie drugi raz :P Ketmia nowy nabytek, ma już pączki może lada dzień zakwitnie :P

post-3146-1187634204_thumb.jpg

post-3146-1187634217_thumb.jpg

post-3146-1187634231_thumb.jpg

post-3146-1187634248_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha...wiecie co ja dziś wrednego zrobiłam?Ukradłam jednego listeczka z drzewka szczęścia właśnie w OBI! Ale takiego grubosza to jeszcze nie widziałam-w jasne paseczki...normalnie nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam taki spodni,biedny listeczek :P ale przecież on i tak by odpadł i się tam zmarnował,prawda? :grin: Wsadziłam go do piasku i zobaczymy co będzie.Widziałam też byliny przecenione na 3 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wezwać policję :P

Kradziocha :P

Basiu takie najlepiej się hoduje :P

Ciekawa jestem czy Ci się uda :P

Ja też jak nie miałam zamiokulkasa to też chciałam buchnąć listka :grin: tylko chłopaki mi nie dali

Trzymam kciuki :P

post-3146-1187730542_thumb.jpg

post-3146-1187730607_thumb.gif

post-3146-1187730995_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalone kradziejki policja policja :grin: Ale kradzione najlepiej rośnie. Ja mam do posadzenia anturium dostałam naszczepki, benjaminek już mi we wodzie puszcza korzonki i dracena też siedzi we wodzie taka ładna z biało zielonymi listkami. Moja sundaville urosła pięknie ale jest mniejsza od twojej Kasiu. A tak przy okazji ile trzeba czekać na przesyłkę jak się coś zamówi na allegro. Bo ja już czekam 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.