Skocz do zawartości

A moze jakaś cudowna dieta odchudzająca??


agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam....a moze ma ktos jakis cudowny przepis na schudniecie....wystarczyło by z 5 kilogramow.Wiem ze najlepiej mniej jesc ....ale to takie trudne.dwa razy w tygodniu chodze na aerobik...ale widocznie to za mało.Dietetyczne gotowanie tez odpada bo jestem ciągle zalatana....Byłabym wdzieczna jesli ktos podsunie mi cos ciekawego.....pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób - wypróbowany, chociaż nie najłatwiejszy to spacerki długie i dość szybkie. Ja schudłem ok. 20 kg w pół roku tylko i wyłącznie chodząc na uczelnie na nogach. (ok 40 minut szybkiego marszu). Do tego trochę trzeba oczywiście ograniczyć ilość jedzenia. Ale daje to efekty. Dodatkowo (chyba tylko dla motywacji) piłem herbatkę Pu-Ehr. Życzę powodzenia wszystkim, którzy chcą się odchudzić. Wiem dobrze, że to niełatwe, ale da się zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeżeli nie masz szansy spalać w ruchu, to ustaw dietę tak: 1. Gotowe produkty jedz tylko takie, które mają wartość energetyczną na opakowaniu poniżej 100 kcal/100g (wszyscy producenci muszą podawać). 2. Nie wolno: chleba, makaronów, klusek, kasz, ryżu, zimowych ziemniaków, tłuszczów zwierzęcych, masła i oliwy (z oliwek), słodkich owoców, napojów słodzonych cukrem, (dotyczy niestety także soków owocowych z kartonów), serów żółtych, tłustego i półtłustego twarogu. 4. Wolno: oleje roślinne (najwyżej 2 łyżki dziennie), wszystkie warzywa z wyjątkiem suchych strączkowych i buraczków, młode ziemniaki (do końca lipca), chudą wołowinę, drób, ryby morskie (wszystko gotowane lub pieczone w folii bez tłuszczu), napoje soki i dżemy słodzone aspartamem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Madzia77

No fajnie, a co dla kogos kto ma tyle silnej woli co kot napłakał?! I juz nawet nie chodzi o to, że lubie pojeść. Bo ja nie lubie. Nie zajadam sie cukrem, nie mieszkam w pizzerii, więc skąd te kilogramy?! Diety mnie nudzą, nie mam motywacji, sił i nienawidze siebie w lustrze. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wierze w dietę "1000 kalorii". Kazda osoba może ją stosować jesli ma w sobie troszkę dyscypliny i samozaparcia. Ptrzebna do tego jest waga i tabelka z kaloriami... podam przy najblizszej okazji jesli będa zainteresowani. To jest dieta wypróbowana - moja mama schudła ciągu pół roku 30 kg ( 98 na 68 ) a córa w ciągu 4 mies 14 kg ( w wieku 15 lat wazyła 72kg, spadła na 58 ). Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

ja natomiast biore takie leki..biologiczne aktywne dodatki...sprowadzane ze stanów..poprawiaja ogolny stan zdrowia czyszczą organizm z toksyn i odchudzają :) zgubilam juz 8 kg i tyle mi chyba wystarczy :) polecam naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.