Skocz do zawartości

Chrypka


Rekomendowane odpowiedzi

:wink:  Witaj iwonko mam kilka sposobów na chrypkę:  1) jeśli córa lubi kogel -mogel to jej zrób można dodać do niego pół łyżeczki kakao i powoli niech je , 2) inchalacji z tabletek Emskich bardzo skuteczne , 3) pół łyżeczki oleju ,olej również jest bardzo dobry, kiedyś lekarka zaleciła mi bo niczym nie mogłam wyleczyć właśnie chrypki a to pomogło,ponieważ olej osiada na ściankach gardła i wiadomo jest tłusty i nawilża,spróbuj może akurat i córuni pomoże :grin:  Pozdrawiam i życze szybkiego pozbycia się "zarazy" :grin: i jeszcze przypomniało mi się że jest też do psikania tymsal trochę nie smaczny ale też skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: :razz:  Christino  niema znaczenia ile dziecko ma lat bo te sposoby są również wypróbowane przez moje dzieci MAŁE nawet mojej dwuletniej córuni robiłam inchalacje z emskich ale to zależy od dziecka czy sobie pozwoli iczy bedzie umiala wdychać parę ,a następne są całkowicie bezbieczne dla dzieci,Tymsal jest polecany za każdy ból gardła zamiast syropu który przelatuje przez gardło to ma to do siebie że tym psikasz i osiada na gardle i tak leczy, a czy żółtko z cukrem komuś zaszkodziło ? nic mi nie wiadomo. :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: :razz:  Christino  niema znaczenia ile dziecko ma lat bo te sposoby są również wypróbowane przez moje dzieci MAŁE

Wiolu, pytałam o wiek dziecka ze względu na poradę, jaką ja miałam napisać, a nie po to, aby dementować Twoje :cool: Moja córka też kiedyś byla mała (teraz ma 13 lat) i znam sposoby dla dzieci w różnym wieku.

Jednak Iwona już nie pisała ile jej dziecko ma lat, ani co dalej z jego chrypką, więc może jakoś już temu zaradziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool:  Witaj christino ale ja rozumiem ze niechciałaś dementować tego co pisałam ,ale to co podałam to niema znaczenia ile let ma dziecko gdysz są ona skuteczne w kazdym wieku oprócz oczywiście niemowląt do roku , :razz:  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu-ten olej to tylko wystarczy połknąć,tak?Czy nie trzeba go podgrzać? I ile razy dziennie tak robić aby nie skończyło się rozstrojem żołądka,bo olej działa przeczyszczająco. Zimą czy jesienia to polecam gorący sok z owoców czarnego bzu-rozrobić z wodą i pić gorący,sama tak się kiedyś wyleczyłam z okropnej chrypy i kaszlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.