Skocz do zawartości

Działka


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lubię barwinka (mój teraz nie kwitnie :grin: ), u mnie obrasta duże kamienie, które "zamykają" (umacniają) tarasy na skarpie. Winogron w tym roku jest piękny, ale kwaśny i dużo owoców pleśnieje i więdnie. Mamy 6 gat. winogrona i tylko jeden jest słodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doruniu nasza paulownia jak widzisz też jakoś zżółkła :) nie wiem czy te ostatnie chłody są przyczyną, czy może już jesień :grin: bo u Agnieszki też zżółkła ;) Na razie się trzyma zobaczymy co będzie dalej ;) Tam gdzie rosną nowe juki i różyczka, były stare roślinki i Konrad wyciął i puściły nowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie na działce paulownie mają się dobrze,ale pomału rosną,a te które mam w domu to już są spore...jeździmy prawie co dziennie na działkę bo robimy ogrodzenie...już jest część zrobiona,ale zawsze brakuje czasu,żeby skończyć,ale w ten weekend mam nadzieję będzie zrobione,bo mąż ma wolne.

post-2690-1190282275_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doruniu jak dobrze że dodałaś zdjęcia na odchudzaniu, jesteś ładną i sympatyczną osobą, z tego co zauważyłam dasz się od razu polubić. Ja dopiero dzisiaj zauważyłam je. Ja nadal zazdroszczę tym osobom co mają działki, mieszkają na wsi i mają blisko jeziora, tak chętnie bym sobie powędkowała. Ja z działki też mam blisko do wody, jest plaża ale nie ma miejsca na wędkowanie tylko z łodzi. Do łódki bym nie wsiadła bo się boję, dawniej mnie już syn namawiał. Statkiem, wodolotem, rowerem wodnym to owszem. Teraz i tak nie mogę z niczego korzystać ale pomarzyć to jest fajna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doruniu,ależ wielka ta działka! Zapamiętasz posadzone drzewka czy je popodpisywałaś? Teren troszkę pagórkowaty to na górce masz miejsce na ogromny skalniak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia ma rację ile tam możesz nasadzić krzewów i drzewek Doruniu.Za kilka lat widok będzie imponujący. :shock: Masz większe pole do popisu niż ja w swoim gospodarstwie bo mi gdzieś ciągle brakuje miejsca :mrgreen: Niejedno bym posadziła ,ale już nie mam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze posadzone są takie drzewka i krzewy,które każdy zna,ale potem już przyczepię chyba kartki do tych które zakupimy :mrgreen: Na obrzeżach miasteczka w którym mieszkam jest bardzo duża plantacja,hodowla i nie wiem nawet jak to nazwać,bo ma ponad 10 ha powierzchni z 3,5 różnymi gatunkami i odmianami roślin,drzew,krzewów i tam też można sobie kupić...więc na wiosnę pojedziemy i coś wybierzemy sobie na działkę...tata dzisiaj rozmawiał z właścicielem i pytał o świerk niebieski taki 1/2 metra to mówił,że nie jest drogi to kupię kilka bo mi się one bardzo podobają :shock: O tym miejscu to nawet była relacja w tv.bo oni mają tam bardzo niespotykane okazy i tam przyjmują wycieczki na zwiedzanie nawet,ale ja jeszcze nie byłam,chociaż mam do nich około2 km. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nie wytrzymała by tam nie pójść :mrgreen: no to wiosną poszalejesz w tym ogrodniczym :shock: To jest pewnie jakaś szkółka drzew i krzewów. Iglaki wogóle to są śliczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.