Skocz do zawartości
ulinek77

Grillowe Przysmaki- Czy Ma Ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłam co było na forum, ale oczekuje czegoś nowego....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłaś ten chlebek z griila ?

https://ssl.allegro.pl/item208922848_cesars...rostu_hit_.html

Ostatnio nie byłam przygotowana i nie miałam sera więc do masła wcisnełam czosnek i posmarowałam kromki, zawinełam w foliję i po 15 minutach chleb zniknoł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też są bardzo dobre kromki chleba posmarowane masłem i oprószone przyprawą do grilla spróbujcie takie proste a jakie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedliście kiedys podpieczone skibki chleba posmarowane upieczonym czosnkiem? Mniam, pycha. Bierze się główkę czosnku i zawija w folie aluminiowa, lezy sobie tuż obok pieczonych na grillu smakołyków. Oczywiście w odległości ktora nie powoduje, ze się przypieka. Na koniec, kiedy już żar z grilla przygasa, można też wrzucić ten czosnek na chwile by "doszedł". Po odwinięciu z folii przepięknie rozsmarowuje sie na chlebie. Polecam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może piersi z kurczaka, kotlety drobiowe, kolorowe szaszłyki, szaszłyki z mięsa mielonego i jako dodatek sałatki, papryki nadziewane bez pieczenia podane na zimno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jedliscie banany z grilla z czekoladą pycha kładziemy banany na grilu i czekamy aż zaczną sie przypiekać skórka zacznie robić sie ciemna potem rozcinamy skórkę banana wzdłóż i do środka wkładamy kostki czekolady i jeszcze na chwile zostawiamy na grilu żeby czekolada sie roztopiła potem ściągamy i deserek gotowy tylko trzeba jeść łyżeczką prosto ze skórki pycha :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi