Skocz do zawartości

Życzenia


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

Basiu,ale Ci zazdroszcze!Miedzyzdroje sa przepiekne bylam tam z 10 lat temu napewno od tego czasu sie duzo zmienilo.No i plaza w Swinoujsciu to cos dla mnie-mysle,ze tam bylas?Wzasadzie to ja cale nasze Polskie wybrzeze zjezdzilam takze zakochana jestem w Polwyspie helskim.Wlasnie zachodnie wybrzeze i Polwysep sa najpiekniejsze dla mnie.

Ciesze sie,ze udane mialas wakacje i tak pelne wrazen.Pozdrawiam

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,byłam też na plaży w Świnoujściu,bardzo dużo muszelek tam nazbierałam a w Międzyzdrojach prawie ich nie było.Porobię sobie ramki do zdjęć.Jedyną wadą jak dla mnie jest brak odpływów na uliczkach w Międzyzdrojach,jak zajechaliśmy to cały czas padało i od razu buty tak rozmiękły ze musiałam kupić nowe bo woda dosłownie płynęła ulicami i na krzywych chodnikach były kałuże nie do ominięcia ale poza tym było fajniutko.Z okna mieliśmy widok na molo i wieczorami zawsze grali na deptaku,był też koncert Krawczyka więc się fajnie zasypiało.Trochę mnie rozczarowała ta aleja gwiazd bo to bardzo króciutki deptak a spodziewałam się nie wiem jakiej alei. A najbardziej to cieszę się z tego zdjęcia z wężem,wszyscy myślą że jest nieprzyjemny i obrzydliwy a jest cieplutki i bardzo miły w dotyku i ani chwili się nie wachałam by go sobie założyć na szyję a ludzie wokół mówili:kobieta założyła a faceci się boją.Podobał mi się też rejs statkiem do niemieckich portów a mąż to nabrał ochoty na taki dłuższy rejs do Danii czy Szwecji na kilka dni ale mnie znudziłoby się tyle czasu w jednym miejscu...ja na plaży wytrzymałam raptem 2 godzinki i to czytając książkę. Tak więc jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i już planujemy wypad na jakiś weekend nad Solinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja-wolne zawsze tak migusiem przeleci i znów szara rzeczywistość a mąż po 2 tyg.urlopie poszedł dziś do pracy-jemu to dopiero się nie chciało! W Bieszczady planujemy taki malutki wypad-mieszka tam męża kolega z pracy i nad jezioro ma niedaleko a mnie bardzo spodobało się podróżowanie i mogę nawet spać na tylnym siedzeniu w aucie tylko muszę gadać do męża żeby nie zasnął za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.