Skocz do zawartości

Szukam


hanula

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Hanulko!Przepisy na knoppersa,ferrero roche i ciasto z pierniczkami znajdziesz w słodkościach na stronie www.extra.smaczny.pl

Przepisy te są w książce Joli.A Piekłam większość ciast z tej książki i są przepyszne.Polecam.

Ale ta strona jest platna. :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam - niestety nie - przepis ten jest na stronie, która jest płatna i nie byłoby to za bardzo uczciwe w stosunku do osób, które z niej korzystają. Przy okazji zapraszam wszystkie osoby do wykupienia abonamentu - nie wychodzi to drogo - bo od 2 zł miesięcznie a pozwala nam m.in. utrzymać nasze forum i całą stronę na takim poziomie na którym jest (ciekawa, szybko i pewnie działająca). Dodatkowo znajdziecie tam już ponad 320 przepisów, których nie ma na bezpłatnej stronie (już 30 osób dodaje swoje przepisy na extra.smaczny). Zapraszam: extra.smaczny.pl.

A wahających się zapraszam także do dyskusji w temacie:

Kupiłabym/kupiłbym Abonament Na Extra.smaczny.pl Ale...

A jeżeli nie zdecydujesz się zajrzeć na extra.smaczny zapraszam do przeszukania naszego forum i strony głównej - z pewnością znajdziesz tutaj wiele ciekawych przepisów na ciasta.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niestety ja rowniez zauwazylam ze haqa skopiowala przepis na sernik papieski i wkleila go na inna strone z ciastami.Nawet nic nie probowala dodac od siebie ,zenada. Uwazam ze jest to nie fair. Przepisy powinny miec opcje - nie zezwala sie kopiowac tresci. Admin- zrobisz cos z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powielilam 2 przepisy wstawiajac je na forum,poprostu nie sprawdzilam ,ze podobne juz sa.Zrobilam drozdzowke Halinki i dalam przepis tesciowej i bratowej,bo tak im zasmakowala.Ale to co zrobila haga ,to jak lamanie praw autorskich!Powinna najpierw spytac o zdanie,bo udostepnila te przepisy publicznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty hagi usunąłem - było ich 13 - wszystkie z linkami. (przed postem Iny tutaj był jeden z nich) Niestety nie ma możliwości zablokowania użytkownikom możliwości kopiowania przepisów. Musimy zdać się na ich uczciwość. Ale jak widać niektórzy kopiują i jeszcze potem reklamują swoje strony. No cóż... Trudno skomentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulallalala to ja chyba cos nieteges zrobiłam..wkleilam do slodkosci przepis na rogale marcinskie..ale zaczerpnęlam go z innej sttonki..wpisalam ze to z innej stronki,bo myslałam ze tak własnie jest ok..ze nie podbieram nikomu przepisu tylko podaje skąd go mama..nie chciłąm absolutnie łamac zasad.ani nikogo urazic.. na innych forach własnie tak robimy,bo przecierz nie moge sobie wklejac przepisu i podawać go za swoj..dlatego podałam skąd go mam... Marcin jesli uznasz za stosowne to usuń prosze ten przepis..sory jesli kogoś urazilam...kurde az mi glupio teraz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.