Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

ina12: moja koleżanka z pracy była w zeszłym roku w Liptovskim Mikulasie i bardzo sobie chwaliła ten wyjazd. ja z fotek pamiętam, że były tam fajne widoczki, miasteczko wodne, kolejki wyciągowe i zwiedzali jeszcze jakieś jaskinie. na pewno będziesz zadowolona!!

co do naszych wakacji to we wrześniu wybieramy się znowu do Grecji. tym razem nie na Korfu, ale na Riwierę Olimpijską, a na miejscu chcemy zobaczyć w końcu klasztory w Meteorach i odwiedzić wypę Skiathos. Jak wrócę to wstawię parę fotek :P Życzę wszystkim udanego wypoczynku!!

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A u mnie cieniutko w tym roku. Mój misiaczek ciągle wyjeżdza, od nie dawna pracuje w nowej firmie i o urlopie może pomażyć. Ja ze soba nie wiem co poczne, moze do rodziców na tydzien , i na tydzien do Anglii. No a póki co czekam na zlot żaglowców!!! Jushti będziemy na tej samej imprezie ehehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku dziękuję za dobrą wiadomość. Oprócz fotek jak wstawisz to chociaż trochę opisz bo jestem bardzo zainteresowana tym co będziecie zwiedzać. Kasiu i Iwonko zdrowia to już też nie mam takiego dobrego i czuję się też nie za bardzo ale się nie poddaję. Ważne że duchowo się czuję dobrze i młodo. Katarzynko może jeszcze uda się Tobie gdzieś wyjechać, życzę Tobie z całego serca. Ja 12 lat nigdzie nie byłam, nie będę sie powtarzać dlaczego, natomiast mój mąż z swoimi siostrami które są wdowe zwiedził kawał świata. Ja również życzę wszystkim ładnej pogody, dubrego wypoczynku i miłych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba po raz 1 od kilkunastu lat mam urlop razem z mężem i we czwartek w nocy wyruszamy całą piątką na 2 tygodnie do Chorwacji. Zarezerwowaliśmy kwatery wiosną, więc i cena jest ok, bo w przeliczeniu 35 zł. A przynajmniej raz w roku jesteśmy chociaż na kilka dni w Bieszczadach, całą rodziną pokochaliśmy te wyjazdy, tam naprawdę można odpocząć i jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia.Znaleźliśmy tam cudowną knajpkę prawie pod Ukraińską granicą, gdzie można zjeść pyszne specjały z dziczyzny, gorący sernik, i wiele innych pyszności.Do tego wszystkiego przygrywa ukraińska kapela " Na Drabinie ", słuchajcie, aż nie chce się wychodzić. Nawet Makłowicz robił u nich program, jakiś rok temu odwiedziła ich TVP 1 i też nadawali program na żywo.Widziałam na zdjęciach,że bywa tam Konrad,Żmijewski i wiele sławnych osób. Spróbuję jutro wkleić jakieś zdjęcia, a po powrocie z Chorwacji. Jeżeli ktoś jest zainteresowany noclegiem w Bieszczadach itp, to służę sprawdzonym adresem w Ustrzykach Dolnych. Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne,dawaj te namiary na fajne miejsca w Bieszczadach bo planujemy krótki wypad jeszcze w tym roku ;) A Tobie życzę wspaniałych i udanych wczasów,pstrykaj fotki żebyśmy miały co podziwiać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam trochę zdjęć z Bieszczad z różnych miejsc. Niestety większość zdjęć mam jeszcze z kliszy, ale te kilka też jest fajnych. Co się tyczy noclegu---Halina Kardasz Ustrzyki Dolne ul. Jasień 12 tel.691 069 352 Ponieważ w jednym poście wkleić mogę tylko 8 zdjęć, więc wkleję w kilku. Aha Knajpka nazywa się WILCZA JAMA , jest w miejscowości MUCZNE. Jak chcecie poczytać wystarczy wrzucić w wyszukiwarce nazwę . Pozdrawiam gorąco Ania

post-4838-1185616090_thumb.jpg

post-4838-1185616104_thumb.jpg

post-4838-1185616115_thumb.jpg

post-4838-1185616125_thumb.jpg

post-4838-1185616134_thumb.jpg

post-4838-1185616147_thumb.jpg

post-4838-1185616163_thumb.jpg

post-4838-1185616172_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.