Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście fajnie jest pooglądać te letnie fotografie, z tą piękną słoneczną pogodą - też tęsknie za tym wakacyjnym słoneczkiem :smile: Ooo... to już niedługo :) Serdecznie gratuluję, spokojnej ciąży życzę i szczęśliwego rozwiązania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To co, nikt się nie chwali wakacyjnymi podbojami?? :grin: To może ja zacznę ;-) Najpierw odbyliśmy na początku czerwca podróż poślubną. Byliśmy tu:

 

Dołączona grafika

 

Ten piękny półwysep należy do Chorwacji i nazywa się Peljesac. My spędziliśmy cudowne dni w słonecznym, urokliwym miasteczku Trpanj:

Dołączona grafika

 

Zdjęcia nie są moje, tylko z netu, ale po prawej widać taki duży budynek - to nasz hotel, z resztą jedyny hotel w tej malutkiej miejscowości :smile:)

 

Było cudnie, pozwiedzaliśmy sporo okolicznych miast i wysp i to z pewnością były niezapomniane wakacje!

 

Tyle, że miały miejsce na początku czerwca, więc trochę dawno i po cichu marzyłam o jeszcze jakimś wypoczynku...

 

Wczoraj miałam urodziny i mój udowny mąż mówi, że ma dla mnie niespodziankę. Jedziemy do Hiszpanii, na moje wymarzone wybrzeże Costa Blanca!! :smile:))) Co prawda tylko na tydzień i we wrześniu, ale jednak :smile:) Nie jestem w stanie myśleć o niczym innym :smile: To będą wakacje last minute, jeszcze nie wiemy więc, w jakiej miejscowości iw  jakim hotelu wylądujemy, ale jestem pewna, że będzie super i nie mogę się doczekać :grin:

 

W międzyczasie, aby osłodzić sobie czas do wyjazdu, wybieramy się w nasze piękne, polskie góry. W zeszłym roku byliśmy w Beskidzie Żywieckim, więc w tym roku pora odwiedzić dawno nie widziane Tatry :smile: Mam nadzieję, że pogoda się do weekendu poprawi, bo coś się dziś zepsuła.

 

A Wy? Gdzie byliście? Gdzie się wybieracie? O czym marzycie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od pewnego czasu jeździmy do Koniakowa,gdzie z dala od centrum mamy do dyspozycji domek z ogrodem.

 

Stamtąd robimy wypady w góry ;niestety,ja od pewnego czasu biorę tabletki,po których szybko się męczę i nie są to długie wyprawy.

W tym roku odwiedziliśmy też Jaworzynkę i słynny trójstyk granic Polski,Czech,Słowacji

Dołączona grafika

 

To jest prawdziwy tróstyk,oprócz tego są symboliczne trzy obeliski.

 

 

Jeden dzień spędziliśmy w czeskim Jablunkovie,gdzie trzeba było "zaliczyć" knedliki 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Blisko też do Wisły,gdzie udało mi się trafić  znanego jej mieszkańca  ;-)

 

Kto zgadnie obok kogo stoi moja Ala?  ;-)

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest  :biggrin:

 

Tak nie byłam pewna, ale podpowiedź Wisła była ;-) Na pierwszy rzut oka myślałam, że to Jerzy Dudek, i jeszcze kogoś mi przypomina, ale nie wiem kogo... też jakiegoś sportowca, ale nie umiem sobie przypomnieć...  :blush:

 

Córcia będzie miała piękną pamiątkę, piękne wspomnienia :smile:

Wyjazd udany, piękne widoki, zdjęcia, jedzenie (mniam) - jest co wspominać :grin:

 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.