Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje w pełni...pochwalcie się gdzie byliscie...

Męża nie ma więc ja spędzam wakacje w domu. Jednak przed wyjazdem byliśmy kilka dni u rodziny na Dolnym Sląsku. Między innymi mieliśmy zjazd rodzinny na zamku w Grodźcu z pieczonym świniakiem http://www.grodziec.com/

Oto kilka fotek:

post-2465-1184964815_thumb.jpg

post-2465-1184964827_thumb.jpg

post-2465-1184964838_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie uwierzycie, ja z mężem się wybieram na wczasy 10-cio dniowe do Słowacji, do miejscowości Liptovski Mikulas. Od 10. 08. do 20.08. kwatera prywatna jest już zarezerwowana. Wyjazd dn. 9.08. jeden nocleg w Polsce, myślę że jak bedzie upał to nie będzie tak źle bo w samochodzie mamy klimatyzację. Mój mąż chciał w jednym dniu pokonać 800 km. nie pozwaliłam na to, muszę po tak długim okresie siedzenia w domu trochę dojść do siebie. Mój lekarz doprowadził mnie w końcu do rozsądku. Kasiu to dla Ciebie i rodziny była niesamowita atrakcja, piękny zamek i jest co podziwiać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Świetne zdjęcia Kasiu!!! Ja jadę z rodzinką pod koniec lipca na dwa tygodnie do Dziwnówka. Po powrocie wkleję jakieś fotki.  Ina- świetnie, że jedziecie na wczasy. Należy Ci się zasłużony wypoczynek. Życzę Wam wiele wspaniałych chwil i słonecznej pogody  a przede wszystkim zdrówka. Pozdrawiam. ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy na wakacjach w podkarpackim,a dokładnie Dębica,Ropczyce i okolice,byliśmy tam tydzień i wróciliśmy do domu na jedną noc i pojechaliśmy raniutko na mazury,a dokładnie Augustów,Sejny,nawet byliśmy na wycieczce na Litwie,było przewspaniale a w sierpniu wybieramy się nad morze z przyjaciółmi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 5 dni spędziliśmy w Międzyzdrojach,pogoda była dopiero ostatniego dnia ale opalałam się tylko 2 godzinki,potem na tydzień pojechaliśmy do rodzinki koło Lublina.Jako ze pogoda nie była plażowa to płynęliśmy statkiem do 3 niemieckich portów i parę godzin zleciało,byliśmy też w Świnoujściu na plaży i w Wolińskim Parku Narodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu witam Cię po wczasach, ale bardzo ładne zdjęcia dodałaś, ja też dodam i trudno chociaż ciekawie nie wyglądam bo jeszcze 7 kg. przytyłam i ja nie dam rady nic zmienić z moją figurą, a bynajmniej zobaczycie tłuścioszka ze smacznego. Fajnie spędziłaś i dużo zwiedziłaś. Reniu dziękuję za życzenia, jeszcze trochę pobędę z Wami. Doruniu ale Ty po Twoim pobycie już masz też dużo wrażeń a następne będą. Bardzo dobrze robisz, jak jest okazja to trzeba ją wykorzystać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny piękne zdjęcia i jakie wspomnienia... tylko pozazdrościć. Ja w tym roku chyba nigdzie nie pojadę , bo mijają się nam urlopy, mogłam jechać z ciocią jak była u nas, ale w ubiegłym roku pojechałam z synem to w tym roku nie chciałam znowu jechać bez męża. :P Może jeszcze coś później , ale wątpie Pozdrawiam

post-3146-1185042345_thumb.gif

post-3146-1185042475_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim urlopowiczom zycze udanego wypoczynku! Zuziorku,Basqa piekne zdjecia!Zazdroszcze.... Ja po cichu licze,ze mi sie uda gdzies choc na pare dni wyskoczyc,ale....jak to sie mówi-czas pokaze. Na razie dzis planuje wypad nad wode i tez mam obiekcje co do wyjscia w stroju :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 2 tyg. urlopu, ale spędziłam je na nauce do egzaminów (wreszcie WAKACJE!!). 3.sierpnia wyjeżdżam do Szczecina na Międzynarodowy Zlot Zaglowców http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=469000. Już nie mogę się doczekać :P

Życzę Wam wspaniałych wakacji i super pamiątek z wyjazdów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.