Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczynki, warto się wybrać, szczególnie jeśli lubi się spokój no i ładne widoki. Dorunia-piesek w torbie owszem ale wkleiło mi się zdjęcie sąsiadki, która z nami była ( ostatnim razem byliśmy w 17 osób ), ja to ta " skacząca " po kamieniach. Ina - pomyliłaś się , ale dlaczego, nie rozumiem kochana.Nad Soliną też zawsze troszkę jesteśmy, na długi wekend w maju wyporzyczyliśmy na 3 dni żaglówkę, no i pływaliśmy turami, po kilka osób. Było naprawdę nieziemsko, pływasz, wokół góry. ..Inne smaczki,placki po bieszczadzku są nie do przejedzenia. Czekam na wasze zdjęcia, zawsze można podpowiedzieć, że gdzieś jest bardzo ładnie,że warto zobaczyć ten czy tamten zakątek. Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Śliczne miejsca pokazujecie. Ja mam gości i choć pogoda nie sprzyja plazowaniu to objezdzamy sobie okolice. Na zdjęciu kaszubskie oko - wieża widokowa, wjazd windą. Znajduje sie obok zbiornika retencyjnego nad j. żarnowieckim. Kto pamięta w Żarnowcu miała powstać elektrownia atomowa. Teraz jest elektrownia szcztowo-pompowa. Fajnie zagospodarowane miejsce, śliczne widoki

post-2465-1185659365_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiliśmy wypad do Ojcowa i Pieskowej Skały,pogoda akurat do łażenia bo ani za zimno ani zbyt gorąco,oto kilka fotek: Maczuga Herkulesa i zamek, gdzie kręcono "Janosika"-piękne ogrody,prawda? Ale juz do Groty Łokietka nie poszliśmy,może innym razem bo już nogi panią córkę bolały i jeść nam się chciało!Pochodziliśmy po lesie,całkiem przyjemny chłodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basqa,wspaniale widoczki. Wyobrazcie sobie,ze ja tez nie mam daleko do Ojcowa i calej Jury Krakowsko-Czestochowskiej,a jakos mi tam nigdy nie bylo po drodze. W tym roku nie planuje zadnych dalekich wojazy,moze wiec w koncu pozwiedzam ta niedaleka okolice. An69-wakacje z przyczepa swietna rzecz.Spedzalismy tak kiedys urlop w górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś 20 km a ostatni raz byłam tam 14 lat temu,normalnie wstyd bo jak siostra przyjechała to nie potrafiłam im wytłumaczyć,jak mają tam dojechać!Ale chciałabym tak podróżować z własnym noclegiem-super sprawa,pełna wolność i swoboda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basqa przepiękne zdjęcia a te widoczki no no trzeba tam się kiedyś wybrać.Nie czytałam jeszcze wątku od pierwszej strony napewno nadrobię...............

A my w tym roku tzn już w tą sobotę wybieramy się dokładnie tam możecie zobaczyć .

http://nor.nysa.pl/

Są to pierwsze takie długie wczasy bo aż 14 dni zobaczymy jak będzie oby tylko była pogoda i dzieciaczki dały trochę luzu......w co wątpię ale samo wyjechanie już coś napewno da szczególnie mojemu mężowi który charuje jak dziki wół żeby jakoś leciało. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super JUSTYNKO,wypoczniecie sobie nad wodą,dzieciaczki się wypluskają a nie zapomnij czasem podzielić się fotkami po powrocie! :-D Ważne,że plaża strzeżona no i te rejsy po jeziorze-super sprawa. Trzymam kciuki za pogodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, ze macie tak wspaniale wakacje :-D Moje wakacje w tym roku nie wypadly niestety dobrze. Zaplanowane byly coprawda fantastycznie, ale z przyczyn osobistych, musialy zostac bardzo szybko przerwane :-D . Jedyne wspomnienie jakie nam zostalo to przejechanie 2300 km w ciagu 24 godzin :-D Mam nadzieje, ze nastepne wakacje beda bardziej udane. Wszystkim wyjezdzajacym zycze wspanialego wypoczynku Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.