Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Basiu bardzo ładne zdjęcia...ja tam jeszcze nie byłam,ale może kiedyś wybierzemy się z rodzinką,ale to musiałby być wyjazd z noclegiem,bo za daleko,żeby pojechać,zwiedzać i wracać do domu...córcię masz jak malowaną taka ładna panienka. Pozdrawiam cieplutko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu bardzo ładne zdjęcia...ja tam jeszcze nie byłam,ale może kiedyś wybierzemy się z rodzinką,ale to musiałby być wyjazd z noclegiem,bo za daleko,żeby pojechać,zwiedzać i wracać do domu...córcię masz jak malowaną taka ładna panienka.

Pozdrawiam cieplutko :-D

Doruniu-jak jeżdzicie do Dębicy to wtedy mozecie zajechać do Ojcowa.

No,córcia może i ładna ale strasznie nie lubi zdjęć i prawie zawsze widać to po jej minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basga, a w Ogrodzieńcu byłaś? Byliśmy tam w ubiegłym roku ... super :-D Kolega ma rodzinę nad morzem i kiedy pogoda nie sprzyjała opalaniu poszli na plaże na spacer i wtedy ciotka powiedziała im że nie była na plaży 8 lat. :-D Jak to mówią cudze chwalicie swego nie znacie Jest tyle wspaniałych miejsc w Polsce tylko czas i pieniążki Życzę miłego wypoczynku wszystkim urlopowiczom :-D

post-3146-1186161397_thumb.gif

post-3146-1186161445_thumb.gif

post-3146-1186161493_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd,też nie byłam bo ja wogóle nigdzie nie byłam :-D ten urlop to był mój pierwszy w życiu,poważnie,tak jakoś się składało-a to dzieci małe itp,itd.dlatego tak cieszyłam się na ten wyjazd jak dziecko.Wcześniej to w wakacje jeżdziłam po prostu do rodziców i to wszystko.Zimą dopiero kupiliśmy autko to dopiero podróżowanie zaczęło mi się podobać :-D :-D no i dzieci już nie marudzą a nie wszędzie muszę je za sobą ciągnąć...kochane-mówię Wam-życie naprawdę zaczyna się po 40-tce! A to już tuż,tuż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę wybieram się z rodziną nad morze do Dźwirzyna. Jadziemy tam pierwszy raz i nie mam pojęcia co zastaniemy. Ponoć jest ok. morze i niedaleko jezioro. Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze. Na jak dlugo to jeszcze nie wiem wszystko zależy od mojego 7-miesięcznego synka i oczywiście pogody. Po powrocie podzielę się z Wami wrażeniami. :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko mi się marzą takie wakacje, masaże, drinki, lazurowa woda same marzenia, ale czas się obudzić chyba nie spotka mnie taka przyjemność pojechania na takie wakacje i marne szanse wygrania w totka. Naszczęście marzenia nie kosztują także można sobie marzyć do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.