Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przepiękne...i takie profesjonalne,zachwyciły mnie te kamienie...kapitalne. Niektórzy to mają wyczucie i artystyczną duszę a niektórzy,jak np.mój mąż,to poprostu robi to co widzi i już,byle głowy czy nóg nie uciąć! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko, wiem tylko, że koleżanka ma aparat Canona i kosztował majątek, dlatego na początku bałam się go brać w ręce. Teraz nawet zdjęcia w ruchu mi wychodzą. (nie żebym się chwaliła. W życiu :grin: )

Zuzia my chyba musimy tych "naszych fotografów" ze sobą poznać. Widzę, że Twój brat też robi piekne zdjęcia makro :grin: jak moja koleżanka. Masz zdolnego braciszka. I lubi to? No nie? Te zdjęcia były robione w ostatni majowy weekend, nie po jakiejś wojnie. Ten pałac podobno ma właściciela, ale nie może się zebrać, żeby go odrestaurować. W środku rosną nawet brzozy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justhi sprostowania: - po pierwsze nie Zuzia tylko Kasia, miło mi :grin: - po drugie pisałam , że zdjęcie kojarzy mi się z powojennym, zdaję sobie sprawę, że robione ostatnio - po następne... fakt brat zdolniacha, razem ze swoją dziewczyną maja pokażną kolekcję super fotek. Część poddana obróbce, z czego wyszły super ujęcia , takie jak to:

post-2465-1188390175_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam Wszystkich.... :grin:

Widze, że macie ciekawe tematy i forum też jest fajowskie...

Justi mówiła mi, że są tu super ludzie i faktycznie miała racje :grin: a do tego byłam ciekawa jakie moje fotki tu powstawiała... :grin: Ale widzę, że tu ludzie nie tylko interesują się kulinarią ale i fotkami :grin: Podziwiam brata Kasi, ja niestety nie bawie się w obróbke zdjeć, ale Twój brad jest w tym dobry :-D

Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiunia1...koleżanka dobrze gada :grin: u nas możesz porozmawiać o wszystkim. Ja co prawda zdjęcia pstrykam od miesiąca ale raczej nie robię jakiejś obróbki,choć przyznam,że interesuje mnie efekt "rybie oko" i za kilka dni chyba zdobędę ten program to poćwiczę,choć nie wszystkie fotki z tym efektem są dobre. Jeszcze raz witam Cię na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.