Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W oczekiwaniu na dalszą relację Halinki pokażę Wam ciekawe i spokojne miejsce w Krakowie...Zalew Zakrzówek otoczony Skałkami Twardowskiego,w okolicy jest Jaskinia Ciemna lecz tam już nie poszliśmy bo zgłodnieliśmy.Spokój,chłód od wody i mnóstwo zieleni,byłam w szoku bo nawet jakiś śmiałek tam pływał.

A tu jest coś interesującego na temat ZAKRZóWKA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basqa śliczne zdjęcia i miejsce niczego sobie.Teraz człowiek by musiał po kolei zwiedzać tak ciekawe miejsca co pokazujecie tylko jak to zrobić ? przynajmniej pokazujemy sobie i udawadniami że w Polsce jest też dużo ślicznych zakątków.

Halinko czekamy na reszte zdjęć i na ciekawe opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu Ty takie piękne zdjęcia dodajesz i śliczne widoki że aż miło popatrzyć a na moich to przeważnie ja jestem. Koniecznie bym musiała wysłać męża i syna na kurs fotograficzny. Wyjeżdżamy poza granice naszego kraju a u nas jest bardzo dużo ciekawych miejsc do zwiedzania których nie zwiedziliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguapark - Tatralandia, w środku nie byliśmy bo strasznie dużo narodu było, mąż tylko zrobił zdjęcie i kamerował. Byliśmy w Liptovskim Janie, jestem na zdjęciu jak wchodzę a nie mogę dodać w kostiumie kąpielowym pomimo że był jednoczęściowy i czarny bo wyglądam nie jak kluska tylko jak klucha i obawiam się jak bym dodała to by wszyscy odeszli z naszego smacznego i tylko ja bym pozostała z administratorami. Baseny bardzo ładne, wyłożone niebieską folią. Miejscowość Jasna jestem na tle gór. Były do zwiedzenia dwie jaskinie Swobody i Lodowa ale nie byliśmy. Jezioro Mara. Pożegnalny wieczór, zdjęłam obrusik bo szanowałam pracę gospodyni i położyłam przywiezione ze sobą papierowe serwetki. Może zacznę od początku, jak przyjechaliśmy to Viera powiedziała że nie mogła się doczekać naszego przyjazdu, ja powiedziałam że też się cieszyłam na przyjazd do nich. Dałam jej upominek a mąż Igorowi alkohol. Po rozpakowaniu zaprosili nas na zewnątrz na werandę na przywitanie, więc ja od razu dałam bigos, ryby na słodko kwaśno, parówki, musztardę z ogórków, ogórki w zalewie musztardowej i z ketchupem i być może że mnie niezrozumiała bo tylko podała parę rybek, trochę parówek zagrzanych, chleb i borowiczkę i opinii nie mogę wydać na temat tych produktów. Na następne dwie kolacje prosiłam do siebie pozostało mi podać tylko salami, salami z czosnkiem, polską, białą na ciepło, zabrałam zaparzoną i szynkę. Na pożegnalną kolację podałam leczo, kotlety schabowe i mięso z przepisu Reni, wszystko im bardzo smakowało a na mięso na zimno dałam jej przepis. Byli bardzo gościnni, zaprosiła nas trzy razy na obiad, odwdzięczyłam się zawsze upominkiem kupionym na miejscu. Zakopane to tu byliśmy dwa dni na prywatnej kwaterze. Na następny dzień pojechaliśmy do śródmieścia, przejażdżka w obydwie strony bryczką i następnie spacer przez całe Krupówki w jedna i druga stronę. Właścicielka kwatery powiedziała że w jedna stronę jest dwa km. Byliśmy w restauracji i zamówiliśmy miedzy innymi tiramisu, drogie i nie przypadło mi smakowo do gustu bo jadłam ten deser smaczniejszy. Wadowice gdzie tylko zwiedziliśmy kościół i obecne muzeum papieża, tu nie można było kamerować ale w dalszej części inni i mój mąż skamerowali. Było bardzo ładnie wszędzie, wróciłam wypoczęta bez trosk, opalona. Wróciłam do codzienności i znów ciągle zestresowana z nieprzespanymi całymi nocami. Zapomniałam napisac że codziennie objadałam się tam naszymi lodami firmy Koral. Przed wyjazdem puchły mi palce i pewnie cala byłam opuchnieta bo jak byłam z nogami to lekarka wspomniała mi o nadmiarze wody w organizmie, po lekach nogi mniej cierpły i bolały i dlatego pozostała przy tych samych lekach nie przepisując tabletek na utratę wody. Po przyjeździe miałam tą samą wagę co przed wyjazdem i to jest ciekawe że po czterech dniach nie ograniczając niczego, zauważyłam brzuch mniejszy, palce nie spuchnięte i ubyło mi na wadze aż trzy kilogramy. Dalszy ciag to będzie dodanie kwiatków, przepisów od Viery i oczywiście moich. Pomyliłam się i dodałam po dwa zdjęcia, będę próbowała je póżniej zlikwidować.

post-2336-1188861737_thumb.jpg

post-2336-1188861776_thumb.jpg

post-2336-1188861819_thumb.jpg

post-2336-1188861859_thumb.jpg

post-2336-1188861929_thumb.jpg

post-2336-1188861971_thumb.jpg

post-2336-1188862015_thumb.jpg

post-2336-1188862060_thumb.jpg

post-2336-1188862104_thumb.jpg

post-2336-1188862143_thumb.jpg

post-2336-1188862196_thumb.jpg

post-2336-1188862266_thumb.jpg

post-2336-1188862310_thumb.jpg

post-2336-1188862342_thumb.jpg

post-2336-1188862372_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ineczko,jestem pełna podziwu,że tak misternie dzielisz się z nami swoim przeżyciami ,z całego serca dziękuję Ci,bo wczułam się niesamowicie,jak bym tam była...Cieszę się,że jesteś zadowolona po wakacjach,bo przecież po to się wyjeżdża,aby miło wspominać.Czekam na obiecane przepisy.Zdjęcia to jedyna pamiątka jaka nam zostaje po powrocie do domu na stare śmieci,jeszcze nie raz na pewno je obejrzę.Dziękuję za to,że jesteś już z nami,pozdrawiam gorąco.Wioletta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne zdjęcia,super relacja z podróży,przypominam sobie ten mostek w Zakopanem w stronę Gubałówki ;) a widok gór wspaniały.Góry to chyba podobają się każdemu prawda? Czekamy Halinko na cd.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.