Skocz do zawartości

Nasze Kosmetyki


basga

Rekomendowane odpowiedzi

Nastały chłodne i wietrzne dni i chciałam polecić Wam pomadkę ochronną do ust BEBE Classic-wypróbowałyśmy z córką już kilka a Nivea jej nie dorównuje! Na różne niespodzianki-zachciewajki na ustach super jest balsam CARMEX- to kupiłam w necie bo jest ze Stanów i w naszych sklepach go nie ma,a szkoda,niezły jest też Tissane z apteki. Całuśnych usteczek Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a moze ktos cos poradzi na wypadajace włosy? U mnie to zaczyna być plaga a boje sie w tej sytuacji eksperymentować. W domu noszę zwiazane a i tak w łazience ciągle ich pełno i na ubraniach. Doradźcie cos - moze jakieś naturalne sposoby? Tylko nie surowa rzepa - tego szczypania nie znosze i potem czerowna skóra. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poprostu iść do dermatologa to jest najlepszy sposób bo wypadanie włosów może być sygnałem jakiejś choroby jeżeli bardzo dużo ich wypada. Ja kiedyś używałam wosk kosmetyczny super sprawa nakładasz wosk na mokre włosy i zawijasz w gorący ręcznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy podcinam co 2 miesiace bo bardzo szybko mi rosną (czasami częściej). Może przesadziłam bo nie jest aż tak duzo żebyiść do dermatologa - poprostu ciągle sie irytuję bo znajduję na krzesle, na ubraniach itp. Obcięcie na krótko nie wchodzi w grę - bo mamy taki układ z małzonkiem (coś za coś) - na razie nie mogę się wycofać - on uwielbia długie włosy. Spróbuję z maseczką,dzięki za rady, pozdrawiam Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eluś ja mam ten sam problem z cerą,używam tylko kremu z oliwek lub masło kakaowe...jeden i drugi firmy Ziaja. Czasami i to nie pomaga ,byłam w środę u dermatologa i dziś odebrałam krem robiony,nadaje się zwłaszcza na noc bo jest tłusty i się świeci twarz.Lekarka pocieszyła mnie ,powiedziała że dużo kobiet ma ten problem co ja. A najważniejsze mam się nie myć wodą tylko pół na pół z mlekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apsik,ja próbowałam chyba wszystkich kremów,po każdym miałam liszaje lub piekła mi skóra,wiesz jakoś nie pomyślałam że mogę iść do dermatologa,kupiłam krem z serii AA są to kremy dla alergików,dzisiaj będe się kremować,narazie córka okopuje łazienkęa jak i ten nie zadziała to pójdę do dermatolga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

WItajcie, Elzunia troche czasu juz minęło, wiec pewnie wybrałas sie do dermatologa i dobrze, bo on najlepiej CI doradzi. Ja jestem alergikiem i chciałam Wam polecic krem, który stosuje: PHYSIOZEL krem (do kupienia w aptekach, cena 30 zł ). Mam cere mieszaną, krem doskonale nawilża suche miejsca i nie przetłuszcza części skłonnych do wyprysków. Jako, ze mały który krem z drogerii toleruje, np do ust zamiast pomadki uzywam BEPHANTEN masc, który sie doskonale sprawdza. Żadnych balsamów do ciała równiez nie stosuję i tu Was moze troszkę zaskocze najlepiej spisuje sie w tej roli parafina. Jest o niebo lepsza od niejednego balsamu. Tyle ze jest troche tłusta.Jeżeli masz ELzunia takie problemy z kremami to polecam wybranie sie do alergologa. Ja ostatnio zrobiłam testy kontaktowe, testy, w ktorych badaja uczelenie na równego rodzaju sładniki leków, kremów i wielu innych. Teraz wiem, który krem spokojnie moge stosowac. A co do wypadających włosów, to też miałam taki problem. Pomogły mi zwykłe tabletki, zestaw witamin B kompleks. Ale jak to mówią, zawsze lepiej leczyc przyczyny niz skutki.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.