Skocz do zawartości

Nasze Kosmetyki


basga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Fajnie, że jest na forum temat poświęcony kosmetykom. Pewnie jak większość z Was jestem wręcz od nich "uzależniona" :-) Kupuję kosmetyki różnych firm i mam już kilka sprawdzonych. Większość z nich jest z AVON ( żeby było jasne,nie jestem konsultantką tej firmy),ale nie tylko. Nie chcę uprawiać kryptoreklamy,ale czasem potrzebne jest podanie nazwy produktu i firmy.Tym bardziej,że mogę komuś pomóc, a ktoś mi , polecając jakiś kosmetyk :smile Od pewnego czasu miałam problem z przesuszoną skórą na twarzy i pani w drogerii poleciła mi,jak się okazało fantastyczną maseczkę z Dermiki - maseczka przeciw zmarszczkom i bruzdom na twarz szyję i pod oczy(w saszetce). Rewelacja, po dwukrotnym zastosowaniu skóra nabrała blasku i zero suchości.Kolejnym produktem godnym polecenia jest krem pod oczy odżywczo-wygładzający Garniera. Są to kosmetyki,które kupiłam parę dni temu i po wypróbowaniu ich dzielę się spostrzeżeniami na gorąco. Myślę, że dobrze by było, aby to forum żyło i abyśmy wymieniały sie uwagami na temat różnych kosmetyków, które są godne polecenia,a na których zakup szkoda pieniędzy. Co Wy na to? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko a ile kosztuje taka maseczka? Ja używam odżywek timotei nie są drogie, ładnie pachną i włosy są dzieki niej błyszczące. Oraz chwale sobie balsam do ciała dove summer glow, używam go nawet do twarzy, bo odkryłam że po nim znikaja mi wszelkie wypryski i niedoskonałości, równomiernie i naturalnie opala i nie zostawia smug, jest wydajny. polecam!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Czerusiu! Ta maseczka nie jest droga, coś koło 3 zł, ale Ty masz jeszcze czas,zeby ją zastosować, bo jest dla cery dojrzałej, 35+ A ten balsam to jest chyba z AVON,jakaś znajoma nazwa :-) A te odżywki faktycznie są dobre. Jeśli chcesz miec ładnie uniesione włosy,to polecam Spray unoszący włosy u nasady z AVON (ok.12zł.) Wypróbowałam i się sprawdza. Miłego dnia - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które odchudzają się polecam balsam do ciała "Slim Extreme 3D" firmy Eveline - w srebrzysto-szaro-zielonej tubie. To działa! - Widać efekty już po pierwszych dniach stosowania :D

Pod prysznic - żel "body shaping" firmy Lirene - przyjemnie pachnie i świetnie działa na skórę.

Dla wszystkich mogę polecić dezodorant w kulce - "oxygen" firmy Rexona Women - bardzo dobrze chroni przed nieprzyjemnym zapachem potu - ważne dla tych dziewczyn/kobiet, które chodzą na aerobic, siłownię itp.

Do włosów używam od jakiegoś czasu szampon Pantene PRO-V. Teraz używam 2 w 1, ale czasem zmieniam na inny, bo jest kilka rodzajów i każdy może dopasować szampon do potrzeb swoich włosów.

Jeśli chodzi o inne szampony i odżywki, to kiedyś używałam fioletowej serii Sunsilk i przez wiele miesięcy byłam zadowolona. Po jakimś czasie wróciłam do Sunsilk'a i okazało się, że już nie jest dobry, a nawet zaczęła mnie swędzieć skóra na głowie i dostałam łupieżu...

Gdy mam jakieś problemy z włosami, jadę do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego i tam kupuję to, czego akurat potrzebują moje włosy - jednak nie na każdy problem tak się zaradzi - Czasem wizyta u dermatologa jest konieczna!

O innych kosmetykach, jakie stosowałam, napiszę innym razem - żeby nie zabrakło mi tematów do rozmowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christina, zaciekawił mnie ten balsam do ciała. Jakie efekty powoduje jego stosowanie i jakie zmiany zauważyłaś już po kilku dniach? No i oczywiście kwestia finansowa - ile kosztuje? Jakiś czas temu stosowałam balsam do ciała wyszczuplający Soraya i niestety nie zauważyłam zadnych efektów, które miał rzekomo spowodować :D Proszę, w miarę możliwości o szybką odpowiedż :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej Iwona :P

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam...

Balsam Eveline wygładza skórę, przyspiesza odchudzanie, chłodzi (mentol), dobrze się wchłania. Cena - średnio 12 zł za sporą tubę.

Powinno się go stosować 2 razy dziennie - ja czasem zapominałam :lol: może efekty byłyby lepsze, gdybym stosowała go regularnie.

Po pierwszych dniach było u mnie widać pierwsze efekty wygładzania skóry.

Czytałam na różnych forach o ćwiczeniach i odchudzaniu i wiem, że tego typu żele i balsamy na jedną osobę działają a na inną osobę - te same kosmetyki - działają słabo lub wcale.

Jednak cena tego balsamu jest przystępna, więc spróbować można - Balsamów radzę szukać w osiedlowych sklepach lub supermarketach, bo w markowych drogeriach i w sprzedaży wysyłkowej, są o wiele droższe.

Od tego warto zacząć - Serum intensywnie wyszczuplające i ujędrniające

Dołączona grafika

Krem wyszczuplający i ujędrniający - Tym można kontynuować kurację, gdy widzi się dobre efekty po zużyciu powyższego i już nie oczekuje się aż tak intensywnego odchudzania.

Dołączona grafika

Teraz stosuję ten balsam (żel) - ładnie pachnie, wygładza skórę, chłodzi. Efekty wygładzenia widoczne już w pierwszych dniach (cena ok. 20 zł) - mniej wydajny niż powyższe kosmetyki.

Dołączona grafika

A to serum przeciw rozstępom - nie wiem czy działa, bo nie miałam rozstępów (tyłam powoli :( )

Dołączona grafika

Firma Eveline ma mnóstwo różnych kosmetyków dla osób chcących schudnąć i ujędrnić ciało - wg mnie to dobre kosmetyki - ale jak już wspominałam powyżej, na każdego mogą inaczej działać.

Pozdrawiam i życzę dobrych efektów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,oprócz tego złotego to wszystkie używałam,pisałam o tym rok temu. :lol: Ja tez po pierwszych użyciach widziałam różnicę ale miałam malutki cellulitis.Podoba mi się to uczucie chłodu po użyciu. W porównaniu z innymi tego typu smarowidłami cenowo jest też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. :lol: Ja ostatnio kupiłam sobie serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów (Perfecta extra slim) i muszę stwierdzić,że fantastycznie chłodzi skórę i powoduje jej wygładzenie. Co do rozstępów,to raczej się ich już nie pozbędę,bo towarzyszą mi od nastu lat (pojawiły się gdy byłam w ciąży). Chciałabym przy okazji napisać o kolejnym kosmetyku,który spisuje się wspaniale i z którego jestem zadowolona. Otóż od miesiąca stosuję krem na dzień ANEW "Esencja młodości" (AVON).Po zastosowaniu skóra twarzy jest gładka i promienna.Wszystko jest o.k oprócz ceny,dlatego krem na noc z tej serii kupię w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ja ostatnio kupiłam świetny krem do rąk. Tutaj link: http://www.bielenda-sklep.pl/index.php?act...mp;rec=176& Po tym kremie nie mam już szorstkich dłoni a zwłaszcza opuszków palców. Zawsze zimą mam ten problem,chociaż do podkładania drzewa w piecu zakładam rękawiczki to i tak nic to nie daje. Zamierzam kupić cała serię kuracji parafinowej bo jak dla mnie jest to rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cerę suchą naczynkową z rumieniem. Zaczęłam używać ZIAJA MED kuracja naczynkowa krem wyciszający rumień na dzień/na noc. W moim przypadku efekt przeszedł oczekiwania. Stosuję ten krem od 2.12.09 i widzę ogromną poprawę.

Do rąk i stóp polecam kremy NEUTROGENA. Skórę na dłoniach mam bardzo suchą i dla mnie formuła norweska jest idealna.Nie są to tanie kremy, ale do jednorazowego użycia bierze się bardzo małą ilość i tubka starcza na długo.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.