Skocz do zawartości

Nasze Kosmetyki


basga

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to możliwe,że my kobietki nie mamy jeszcze nic na ten temat :P ? Przecież każda coś tam używa na bużkę i nie tylko,więc zaczynamy kolejny wątek.... Piszcie,z jakichy kosmetycznych zakupów jesteście zadowolone a czego nie radzicie kupować. Na początek z czystym sumieniem mogę polecić kosmetyki z Eveline na cellulitis:serum,żel pod prysznic i krem ujędrniający-cena przystępna a efekty zauważalne po pierwszym użyciu. Swietne jest też masło do ciała tej firmy-takie duże,zielone opakowanie. Kilka dni temu kupiłam sobie krem Ziaji Masło kakaowe-cena śmieszna bo niecałe 4 zł a kremik super-extra zapach. To jest krem tłusty więc raczej na noc do stosowania choć tak go polubiłam,że na dzień troszeczkę też nakładam bo pięknie pachnie a bużkę odżywia no i ma poprawiać koloryt skóry ale za krótko go mam by to stwierdzić . Jest jeszcze masło do ciała takie jak krem i jak skończę to co mam to pewnie sobie fundnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Basga super, że polecasz laskom te kosmetyki z Evelline. Widzę, że nie tylko mi i mojej kuzynce przypadły do gustu. Niech "idą" w świat. Ja mam cerę tłustą skłonną do trądziku. Z czystym sumieniem mogę polecić serię Soray do cery trądzikowej. Dla osób, które zaczynają walkę:P Dla tych zwycięzców późniejszych naszą polską Ziaję np. serię ogórkową. Ja cechuje się też skłonnością do "pajączków więc używam tylko peelingu enzymatycznego na twarz. Też z Ziaji. Jak widzicie podobnie jak Basga też jestem fanką polskich kosmetyków. Po co płacić za reklamę dodatkowo kosmetyków, które nie są często lepsze od tych naszych polskich. Aha aby zrobić sobie fajowe oczko polecam cienie z Inglota. SUUUPPERR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się-nasze kosmetyki też są bardzo dobre a w przystępnych cenach. Kolorowych kosmetyków rzadko używam ale też mam cienie Inglota i Sensique-ostatnio kupiłam lakier z tej firmy i też jest fajny-nie odpryskuje a jedynie ściera się na brzegach. Z kolei mąż używa tylko Nivea lub Gillett.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basqa, bardzo sie ciesze, ze zaczelas watek o kosmetykach. Jestem fanatyczka kosmetykow :P . Duglasowi juz dawno zrobilam konkurencje :P Moja praca wymaga ode mnie perfekcyjnego wygladu i to bez roznicy na pore dnia. Pomimo, ze posiadam niezliczona ilosc kosmetykow wiodacych swiatowych marek, mam tez moich ulubiencow z Polski. Faworytem na mojej liscie jest Krem Pichtowy. Kremik ten jest dostepny w Aptekach. Z tej serii jest krem na dzien, na noc, do cery tradzikowej, krem do nog i balsam do ciala. Kremiki pachna fantastcznie choinkami. Nawet moj malzonek, ktory oprocz zniewalajacych perfum uzywa jedynie zelu pod prysznic, przekonal sie do mojego kremu i prosi mnie, zeby mu ten kremik z Polski dac przywiezc. Kosmetyki firmy Eveline tez juz podkradlam mojej Mamie, gdy bylam u niej w odwiedziny i uwazam, ze sa bardzo dobre. Pozdrawiam bardzo serdecznie Jagodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Basiu ja też się dziwię ,że my kobiety nie rozmawiamy o kosmetykach. Ja właściwie prosiłabym o radę ,mam cerę suchą i wrażliwą -często korzystam z rady dermatologa ,może ktoś też ma taki problem i napisze jakiego kremu używa. Ostatnio smaruje twarz kremem oliwkowym firmy ziaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc piszcie,dziewczyny,piszcie o tych kosmetykach bo ja expertem nie jestem a jedynie poruszyłam temat,na który każda ma coś do powiedzenia :P Wiele dobrego słyszałam o kremie SUDOCREM,jest w aptece i chyba też w Rossmanie ale do wrażliwej skóry to najlepiej jak dermatolog coś doradzi. A teraz...polecam szampon schauma-ten nowy,z efektem zmiękczania wody o zapachu kiwi-takie zielone opakowanie. Moje grube włosy super się po nim układają a dodam,że nie używam żadnych szczotek czy wałków-zaczesuję je palcami i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kosmetyki to nie używam żadnego kremu do twarzy oprócz NIVEA,maseczki do twarzy I PERFUMY firmy YES ROCHE jak i zarówno AVON,szampon do włosów head sholders i to chyba wszystko,ale jak coś mi się przypomni to napiszę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używam kosmetyków Oriflame :( jestem konsultantką tej marki i mam powód do zadowolenia- kosmetyki są naturalne, nie uczulają mnie a ich jakoś... rewelacja! Czasami kupię jakiś błyszczyk z innej firmy np. rimel albo avon- ale to bardzo żadko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też używałam kosmetyków firmy Oriflame jak moja koleżanka była konsultantką,ale jak potem z pewnych powodów zrezygnowała to nie miałam i nie mam od kogo kupować i przeskoczyłam na inne firmy,chociaż muszę przyznać,że kosmetyki z Oriflame odpowiadały mi nawet bardzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo przypadł mi do gustu szampon DOVE

Sekret u mnie to podstawa bez niego ani rusz

a tak to różnie kiedyś AVON u mnie był codziennością(teraz jeszcze się zdaża co nieco kupić )żele pod prysznic i płyny do kąpieli mają dobre (zawiodłam się na szamponach więc przestałam kupować)

Balsam GARNIER ujędniający też polecam dość dobry.

Dla dzieci polecam Jonsona szmpony i olejek super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,musze powiedzieć Basga ze wypróbowałam kosmetyków Ziaja i są naprawdę dobre. Dotąd używałam z firmy Eris.Ziaja jest o wiele wiele tańsza i bardzo dobra.Ostanio do włosów kupuje szampon i odżywkę z firmy Joanna.Powiem tyle, że nasze polskie kosmetyki są po prostu OK.!! :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.