Skocz do zawartości

Gratulacje


Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Wami :cry: . To forum ,to wspaniała sprawa .Poznałam wiele ciekawych osób ,wiele nowych ,sprawdzonych przepisów .A ostatnio otrzymałam wiele ciekawych informacji na temat .......uprawy winogron :-) . Zadne pytanie ,które tutaj zadałam ,nie pozostało bez odpowiedzi . Dziekuję i pozdrawiam -Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do liczby użytkowników forum należy podchodzić z dystansem, dużo ludzi się rejestruje jednak potem już się nie loguje na forum nie mówiąc już o merytorycznym udziale w dyskusji...domyślam się że już niedługo adm zrobi wiosenne porządki na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłaliśmy informację do 3500 użytkowników, którzy nie logowali się przez ostatnie 45 dni. 15 marca 2008 konta nieużywane przez ostatnie 2 miesiące zostaną usunięte. Nie będziemy usuwać kont osób, które pisały (nawet dawno) posty. W ten sposób już za pół miesiąca na naszym forum pozostaną tylko osoby aktywnie korzystające z zasobów naszego forum. W ciągu ostatnich 2 miesięcy logowało się ponad 1000 osób - zobaczymy jaki będzie efekt wysłania informacji przypominającej o naszym forum. Serdecznie pozdrawiam. Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś dokonało się kolejne czyszczenie forum.

Usuniętych zostało około 2800 kont. Kryterium była ostatnia aktywność wcześniej niż 1 lutego 2008 oraz brak postów.

Nie usunąłem kont osób nieaktywnych od 1 lutego 2008, którzy posiadają przynajmniej jeden post - takich kont jest 1200. Dlaczego? Być może ktoś będzie chciał o coś zapytać wysyłając prywatną wiadomość - zawsze jest wtedy szansa na odpowiedź.

Tak więc podsumowując naszą statystykę - jest nas na forum*:

1678 osób aktywnych od 1 lutego 2008

w tym: 1239 "milczków" a 439 aktywnie uczestniczących w życiu forum

1202 osoby nieaktywne od 1 lutego 2008 z co najmniej jednym postem.

* Dane szacunkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marcinie tak się cieszę że jest nas coraz więcej :lol:

Myślę że stałych osób jest więcej tylko nie logują się :( a tylko przeszukują forum :P

Myślę że i tak nic złego z tego nie wynika :smile: i powinniśmy się cieszyć że takie osoby są :smile:

Ważne jest to że jest taka stronka która doradzi na wszelkie troski ;)

Całuski dla wszystkich którzy są z nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.