Skocz do zawartości

Życzenia Dla Iny


basga

Rekomendowane odpowiedzi

A nasza Halinka już wyjechała na relaks,tęsknimy za Tobą ale co tam-wypoczywaj sobie i rób wszystko,na co tylko masz ochotę! Mam nadzieję,że wrócisz wypoczęta,z głową pełną nowych pomysłów i niezapomnianymi wrażeniami. Szerokiej drogi,udanej kolacji dla gospodarzy i mnóstwa fotek do podzielenia się z nami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ineczko,choć brakuje Cię tu na forum,to wiem ,że dobrze się bawisz,Słowacja ma swój klimat.Mam nadzieję,że podzielisz się z nami wrażeniami....i może jakimiś nowymi przepisami,które gdzieś podpatrzyłaś.Odpoczywajcie wraz z mężem ile zdołacie.Czekamy na Twój powrót Ineczko!!!Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moi kochani, witam Was wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za życzenia. Ja również za Wami bardzo tęskniłam i było mi Was brak. Przyjechaliśmy 22.08. o godz. 23:00, mam kłopot z komputerem. Było świetnie, w Słowacji jest więcej turystów polskich aniżeli słowaków. W powrotnej drodze wynajeliśmy kwaterę w Zakopanym na dwa dni bo dawno nie byłam i musieliśmy zwiedzić. Po raz pierwszy zwiedziłam Wadowice, zdjęcia mąż dał wywołać i muszą być porobione odbitki bo bardzo zaprzyjaźniliśmy się z właścicielami kwatery a chodzi o kartę pamięciową. Jak będzie mój syn to wgra i zaraz dodam i napiszę o wszystkim. Przywiozłam cztery przepisy z którymi się podzielę, potrawy bardzo mnie smakowały przygotowane przez Vierę a mąż jej ma na imię Igor, oni są w tym wieku prawie co my i jest tylko różnica dwóch lat. W poniedziałek zobaczę jak wyszłam na zdjęciach obiecałam więc muszę dodać a na samą myśl to mnie przeraża, coś wybiorę bo jest zrobionych przeszło sto. Kasiu przepraszam nie dałam przed wyjazdem rady dodać zdjęć kwiatków które są w moich obrazach bo syn je pewnie inaczej wgrał a jego nie było, inne dodaję. Dodam jak syn mi wytłumaczy te co mi przysłali przed wyjazdem i jak teraz wyglądają po przyjeździe. Mało tego weszłam i zamiast zdjęcia palmy to jest filmik nie wiem co się dzieje, w czwartek nie mogłam korzystać z komputera, w piątek myszką nie mogłam wyłączyć, ale się rozpisałam kończę i idę spać. Pozdrawiam życząc bardzo miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.