Skocz do zawartości

Czego Nie Lubicie Robić


niuniaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jesteśmy genialne/ genialni - to wiemy i tak musimy uważać - to dodaje wiary i bardziej sie chce coś robić. Ale kazdy ma coś czego nie znosi robić. Tutaj spróbujcie o tym opowiedzieć - zrzucić z siebie - zapraszam. Zacznę pierwsza: 1)Jeżeli chodzi o gotowanie -nie lubię gotować dań z kapusty kiszonej :) a jesć lubię 2) Jezeli chodzi o pieczenie - nie lubie robić placków z karmelem, gdzie trzeba gotować 3 godziny puszkę mleka - a uwielbiam te ciasta :( 3) jeżeli chodzi o porządki - nienawidzę prasowania i wieszania firanek.(Jestem cwana, bo teraz mam zmywarkę :-D :lol: - a przedtem to właśnie naczynia były nr1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to jedziemy... :( -prasowanie :) -pieczenie kilku cienkich placków do ciasta,pączków oraz drobnych ciasteczek :lol: -robienie pierogów,kopytek itp. :lol: -rozmrażania lodówki i zamrażarki :-D Inne rzeczy z mniejszą lub większą chęcią robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie CIERPIę wieszania firanek [chyba najbardziej] i podobnie jak Ty Basiu pieczenia pączków -chociaż podobno są dobre.Nie pociąga mnie też zmywanie naczyń kiedy np.mam na obiedzie rodzinnym około 20 osób. Z mniejszą chęcią także zajmuję się daniami mięsnymi.Na razie tyle ...co przychodzi mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie przepadam za wieszaniem firanek. Ale wieszam je grzecznie, bo gole okna sa koszmarne. Nie lubie tez pucowac moj okap kuchenny ze stali i takowej wielkiej lodowki ze stali. Albo mycia kafelkow w lazienkach (tak od podlogi do sufitu). Okrutne jest takze wycieranie szafek kuchennych na gorze. No i mycie lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię zmywać naczyń (na szczęście w nowym domku czeka już zmywarka :) ) i robić pierogów - a uwielbiam je jeść.

Ja akurat to czego Ty nie lubisz robić uwielbiam robić,ale to zależy od człowieka...ja lubię wodę i lubię się w niej taplać :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie pewnych rzeczy czasami...po prostu nie mam jakichs czynnosci znienawidzonych na zawsze.... Jak mam lenia,to nic nie lubie :( Chociaz nie,jest cos takiego,co zawsze mnie zlosci- 2 w 1 - prasowanie firanek :lol: Jak robilismy remont,zmienialismy wszystko (wraz z oknami) i maz pozwolil mi zaszalec...No i se zaszalalam,mam piekne firanki :) które TRZEBA prasowac.....Jak ja tego nie lubie,taka firanka,wiadomo nie miesci sie cala na desce,tu i tam zwisa,sciaga calosc na ziemie.... o rany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.