Skocz do zawartości

Czego Nie Lubicie Robić


niuniaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny,uznacie mnie za dziwaka,jak wszyscy,którzy mnie znają...KOCHAM PRASOWAĆ,mam nawet super deskę do prasowania z nawiewem,podgrzewaną,jest ona niekiedy obiektem żartów moich koleżanek,które mniej niż ja kochają to zajęcie.Inne zajęcia mniej lub bardziej kocham robić,ale jak czytam nie tylko ja,więc jest mi z tego powodu lepiej. :-) :-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja nie lubię prasować i tak jak Magdalena myć zatłuszczonych okapów i kratek wentylacyjnych (fuj) I z mniej "domowych" rzeczy, to nie lubie zmywać makijazu... samej czynności nie lubie. Co dziwne - myć okna bardzo lubię :D Ale dodam, że to od niedawna i tylko i wyłącznie dlatego, że dostaliśmy od całej rodziny od strony męza taki odkurzacz niemiecki (to jest bodajże marka Robert Thomas) który ma tysiace funkcji i można nim myć tez okna. Teraz to moge myć sobie okna co tydzień a jeśli ładna pogoda, sloneczko grzeje, to sama przyjemnosc :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... chciałabym mieć taki odkurzacz. Nawet widziałam jego prezentację (dostałam ją mailem). Mam pytanko - ten odkurzacz myje tylko szyby, czy ramy okienne też (czy np. nie cieknie wtedy piana na podłogę)? Może to wydać się niektórym dziwne, ale zawsze lubiłam myć okna i zmieniać firanki i zasłony - jako dziecko to ja głównie się tym zajmowałam w domu rodziców... ale teraz nie mogę tego robić (z powodów zdrowotnych) i muszę liczyć na innych członków rodziny :D i szlag mnie czasem trafia, bo wydaje mi się, że sama zrobiłabym to lepiej :-D :razz: Natomiast nie lubię obierać ziemniaków i zwykle robi to mój TŻ... na zupkę obiorę kilka sztuk, ale na drugie danie jestem wyręczana :P Nie lubię też zmywania dużej ilości naczyń, więc dzielimy się nimi i każdy zmywa po trochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uwielbiam prasowanie odkad mam zelazko na pare z osobnym pojemnikiem na wode,wiec mozecie mi swoje prasowanie dostarczac,lodowke mam bez rozmrazania wiec jest ok,zmywarka myje gary za mnie ale nienawidze tych zmian firan i porzadkow po remoncie,ogolnie to na samo slowo remont dostaje wysypki,ktora jeszcze dlugo 'po' swedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

ok. jeśli chodzi o gotowanie - nie lubie robić gołąbków pieczenie- nie lubię piec gdy muszę, bo ktoś nas odwiedza. muszę miec wene do tego porządki- nie lubię myć podłóg, ale niestety musze dość często , bo mam jasne panele i kafelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.