Skocz do zawartości

Zmywarka


Justyna.K

Rekomendowane odpowiedzi

kupuję w Lidlu-sól,proszek/3 kg/,płyn nabłyszczający.Od lat mam zmywarkę i przetestowałam wszystkie możliwe dostępne na rynku i doszłam do wniosku,że nie ma sesnsu przepłacać.JAk odkręcisz korek od pojemnika na sól to ma w nim być woda/Powinna napełnić się sama po pierwszym myciu.Nawet jeżeli kupisz tabletki3,5,lub 7 w jednym to i tak polecam Ci zapełnienie komory solą bo ważne to jest przy myciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy Boscha - jestesmy z tej bardzo zadowoleni. To juz nasza druga zmywarka, bo pierwsza (KitchenAid) padla. Ta jest mniejsza, ale za to nie topi plastikow (grzalka jest w obudowie) i wszystko bardzo porzadnie sie umyje. Jestem mama 2-latka i ciagle gotuje/pieke (uzywam zmywarke 2-3 razy na dzien), wiec nie wyobrazam sobie zycia bez zmywarki. Poza tym obydwoje z mezem nie cierpimy zmywac naczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zmywareczki. Ja zrobilam bardzo zle doswiadczenie z "tanimi" srodkami chemicznym. Uzywam tylko Somat lub (wlasnie mi wylecialo z glowy). Patrze ktore wlasnie sa w promocji i te birore. Teraz mam 7 w 1. Skoro masz tabletki 5 w 1, nie nalezy dawac soli ani innych srodkow nablyszczajacych. Te tabsy maja juz wszystko czego tej maszynie potrzeba. Ja zmywam tez w niej wszysko, lacznie z garami, blachami i patelniami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bietko odkręciłam korek na sól i jest tam woda więc wszystko gra.

Ja miałam sól gruboziarnistą i ona tam jest nierozpuszczona + woda (chyba tak jest dobrze)

Kiedy mam znowu wsypać sól jak jej całkowicie tam zabraknie???

Mnie sprzedawca też polecał żebym sypała sól do zmywarki powiedział nieważne czy za 1000 czy za 2000 zł albo więcej..... ale sól dobrze jest sypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na panulu mam wskaźnik poziomu soli i wskaźnik poziomu środka nabłyszczającego. Sól się nie świeci ale nabłyszczacz tak. To chyba przez to że używam tabletek i daję je tam gdzie detergent a nie tam gdzie nabłyszczacz (bo tabletka by się nie zmieściła) Chyba dobrze to wykombinowałam???? Mam jeszcze jedno pytanko co ile czyścicie filtry w zmywarce i ramiona rozpylaczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo miekka wode, wiec nie mam problemow. Talezy nie oplukuje, chyb ze zostana na nich jakies resztki. Ostatnio byl w tabletkach taki zapach cytrynowy do zawieszenia w zmywarce. Ale nie jestem zachwycona, uwazam ze jest zbyt intensywny. Jako ze nie mam problemow z nieprzyjemnym zapachem ze zmywarki, lubie bardziej gdy jest wszystko czyste niz wywieszanie jakis zapachow. Co Wy o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.