Skocz do zawartości

Rozkręcamy Forum Motoryzacyjne!


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Niedawno założyłem wraz z kilkoma osobami forum o tematyce motoryzacyjnej. Oczywiście forum jak to forum - początki są ciężkie.

Pamiętając jak nasi Smakowicze pomogli nam "rozkręcić" nasze "Smaczne" forum zwracam się do Was z prośbą o pomoc w rozreklamowaniu naszego nowego forum samochodowego wśród Waszych znajomych czy rodziny zainteresowanej tym tematem. Oczywiście i Wy jesteście tam strasznie mile widziani (zresztą kilku Smakowiczów już nas odwiedziło).

Jak możesz pomóc? Proste - przekaż znajomym adres naszego forum przez gg, mailem czy dowolną inną metodą. Zapewniamy, że rozmowy tam (mimo innej tematyki) są równie miłe jak na naszym "Smacznym".

Adres naszego nowego forum motoryzacyjnego to:

forum.info-samochody.pl

Co na forum:

- chwalimy się własnymi samochodami

- radzimy co razie problemów czy awarii

- rozmawiamy o przepisach ruchu drogowego

i oczywiście podobnie jak tutaj

- rozmawiamy o wszystkim

Przy okazji zapraszamy także na www.info-samochody.pl.

Serdecznie zapraszam w imieniu całego zespołu forum.info-samochody.pl. Wiem, że mogę na Was liczyć :grin:

Marcin

post-2-1187694170_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doruniu jesteś wielka :grin: Ja z motoryzacji to jestem noga :P i w dodatku lewa :P Pamiętam jak znajomy chciał sprzedać samochód :P Przyszłam z pracy i mówię mężowi , a on się pyta jaki a ja szary metalik :P I tak mi zostało do dziś :P Starszy syn skończył technikum samochodowe i tylko ja chodziłam na zebrania , ale i to nic mi nie dało :P Chociaż ostatnio widzieliśmy samochód do sprzedania to nawet sama zadzwoniłam i dowiedziałam się jakiej jest mocy, który rocznik i jaka cena, ale jak mówiłam mężowi to zaczęłam ... czerwony 2002rok za ... :lol: Syn powiedział że robię postępy :lol:

post-3146-1187806686_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki dziewczyny - od razu świeży powiew na forum.info-samochody.pl :grin:

Zapraszamy na forum i Waszych fachowców :P

Ja przyznam, że co mogę przy samochodzie zrobić sam to robię sam - nawet to lubię - ale oczywiście jest pewna granica poza którą zdaję się na fachowców.

Forum i stronę o samochodach założyłem nie dlatego, że jestem świetnym mechanikiem (bo nie jestem nim wcale), ale dlatego, że interesuję się techniką samochodową. Zebrałem więc kilku kolegów, którzy mają podobne zainteresowania i styczność z samochodami na co dzień i zaczęliśmy pisać. Jeden z kolegów jest nawet wykształconym specjalistą w tym temacie :P

Info-Samochody.pl ma z założenia właśnie być stroną, na której człowiek, który niekoniecznie ma wyższe wykształcenie w tym kierunku, mógłby dowiedzieć się czegoś ciekawego o działaniu samochodu, czasem o jakichś nowinkach, itp...

Zapomniałem jeszcze wspomnieć o jednym. Jeżeli macie własną stronę www zapraszam do zamieszczenia linka do forum samochodowego: forum.info-samochody.pl lub strony o samochodach: www.info-samochody.pl .

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.