Skocz do zawartości

Jaki Prezent Na Roczek?


justhi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zapytała brata lub bratowej :grin: bo tak : * zabawek z pewnością ma dużo a i tak jest jeszcze za mały ( chyba że coś na wyrost ) :grin: * ubranka zawsze się przydają , ale może też na obecną chwilę są :grin: *coś do pokoju nad łóżeczko Karuzelę lub grającą zabawkę :grin: Sama bym miała problem :-D niby teraz jest tego wszystkiego do wyboru , ale jak chce się coś kupić to nie można się zdecydować :-D

post-3146-1188299693_thumb.gif

post-3146-1188299758_thumb.gif

post-3146-1188299803_thumb.gif

post-3146-1188299857_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że wszystko ma... Zastanawiałam się, czy na roczek, jak na chrzciny coś się kupuje konkretnego. Bo tam chrześni czy dziadkowie mają jakieś obowiązkowe rzeczy do kupienie, np. Anioła Stróża nad łóżeczko. Basqa bardzo dziękuję za pocieszenie :grin: Ps. Ja się zastanawiam, co Dominikowi na roczek, a powinnam się martwić, czy będę gdzie miała wrócić po chorobowym, bo kierowniczka mi wydzwania i grozi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bietka, właśnie na coś takiego patrzyłam w takim fajnym sklepie internetowym, z którego już kiedyś dla DOminika kożystałam :grin: Kasiu, moja kierowniczka b.często idzie na chorobowe lub opiekę na 3 prawie dorosłe córki (14-17 lat). Tylko teraz ma problem, bo mnie nie ma, a druga socjalna jest w ciąży i też jest na chorobowym. A najgorsze,że żadna z nas nie chce jej słuchać i przerwać chorobowego. Co za pracownice w obecnych czasach jej się trafiły :grin: Wczoraj zadzwoniła kuzynka, bo jej dzieci robią drzewo genealogiczne naszej rodziny. Potrzebowali np. akt urodz. mojego pradziadka. Pamiętam, że kiedyś widziałam jego dowód osobisty. Dziś go znalazłam. Poczytałam i wypatrzyłam, że imiona jego rodziców to: Dominik i Wiktoria. Mama jak fajnie wyliczała kim dla Dominika od brata był tamten Dominik z XIX wieku Napisałam do braci o tym odkryciu. Oni zaraz dzwonili, bo to trochę zaskakujące odkrycie, że już takie inię wystapiło w naszej rodzinie kilka pokoleń temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyno , bardzo praktycznym i trwałym prezentem na roczek, jest kpl. sztućców. Są teraz rózne piękne wzory. Moje dorosłe już dzieci, do dzisiaj z sentymentem spoglądają na swoje sztućce. WYprowadzając sie z domu zabrały je ze sobą :grin: Sama także ,nie jednemu dzieciakowi takie sztućce kupowałam. I wiem, ze do dzisiejszego dnia przechowują je dla swoich pociech. To taka sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. Samochody i zabawki z upływem czasu zostana wyrzucone, obrazki nad łóżeczko też nie zawsze, w pózniejszym czasie znajdują swoje miejsce. Piszę to z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje chłopaki też miały takie sztućce super sprawa :grin: A co do szefowej to ludzie są podli jak by byli sami na świecie i od nikogo nigdy nic nie potrzebowali :grin: A jeśli już coś potrzebują to wydaje im się że należy się jak psu zupa :-D Co za czasy kiedyś jeden drugiemu pomagał i już a teraz jak nie dorobi się na tym majątku to palcem nie tknie :-D No ale to nie ten temat :grin: Życzę zdrówka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj 25. a więc Dominik w sobotę ma swoją imprezę. Dziękuję za propozycje!! :wink: Zanim zadałam moje pytanie do Was, moi mili, kupiłam małemu kamizelkę i bawełaniną bluzeczkę, jako komplet. Propozycja sztućców spodobała mi się, ale on ma kilka sztuk i dlatego nie skorzystałam. Dzisiaj kupiłam mu książkę o sztywnych stronach i w mięciutkiej, pluszowej okładce z misiem na wierzchu. Dominik uwielbia swoją czerwoną podusię i dlatego wybrałam tą książkę o czerwonej okładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justhi bardzo dobry wybór. Mojej pierwszej chrześniaczce która roczek miał 16 września kupiłam piżamkę, szlafroczek i kapcie end duża ramkę na zdjęcia z misiami. Mama małej bardzo się ucieszyła bo o tym myślałam. Druga mojej siostry ma w październiku roczek kupiłam już teraz dersik welurowy i album taki z misiami na zdjęcia. Też miałam problem z kupnem prezentów popytałam tu i tam i każdy daję w miarę swoich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość margerytka

a co na prezent świąteczny można kupić dwulatkowi - siostrzeńcowi? z racji jego fascynacji kubusiem puchatkiem myślałam o takim zestawie do jedzenia, talerzyk, kubeczek, sztućce itp. z postaciami z bajki, już sobie je nawet upatrzyłam na ebayu (sekcja prezenty) ale chyba z samego takiego zestawu chłopczyk się nie ucieszy? pewnie powinnam mu jeszcze dokupić jakąś normalną zabawkę? jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.