Skocz do zawartości

Prawo Jazdy


gabi-ostra

Rekomendowane odpowiedzi

Gabi z całego mojego serca gratuluję. Jak byłam młoda chciałam zrobić prawo jazdy, ale mój mąż nie pozwolił mnie i powiedział że widzi samochód rozbity a mnie w szpitalu. Zazdrośnik jeden, teraz pewnie by mnie wysłał jak jest teraz bardziej niebezpiecznie na drogach, dawniej przecież było bardzo mało samochodów. Życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi - rozumiem doskonale Twoją radość - gratuluję. Ja zrobiłam prawko 12 lat temu i zdałąm za 3 razem. Przez pierwsze 3 lata nie chciałam usiaść za kółko - tyle stresu mnie to kosztowało, że nawewt nie chcę mówić. Potem sie zmobilizowałam - a będąc odpowiedzialną osobą wykupiłam jeszcze 4 lekcje u dobrego instruktora i pojechałam. Tak jeżdże do dziaisj codziennie - teraz majac 2 dzieci, pracę i masę obowiązków nie wyobrażam sobie życia bez samochodu. Potwierdzam słowa Justhi - dopiero wypadek czyni nas dobrymi kierowcami - nie zycze Wam tego!!! Broń Boze!!!! Niestety mnie to dopadło - nie z mojej winy wylądowałam na słupie i przewrócona w rowie. Nic mi sie nie stało - ale faceta chciałam zamordować jak sie wydostałam z rowu - młody "cycek" ledwie dostał prawo jazdy - kto mu je dał? Na szczęście nic nikomu sie nie stało. Od tej pory jeżdżę ostrożniej (mimo,ze to nie była moja wina) i chyba z większą wyobraźnią i powstrzymuję swoje zapędy rajdowca, bardziej zwracam uwagę na przepisy i znaki - i tak ma być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czego i Wam życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również obawiam się jeżdżenia samodzielnego,bo to zupełnie co innego niż jazda z instruktorem i to odczucie że jak ty nie zdążysz, to on na pewno zareaguje w odpowiednim momencie.Ale nie będę chyba czekała tak długo jak ty niuniaczku żeby usiąść za kółkiem.Myślę że nie po to przeżywałam ten koszmar,żeby teraz sobie odpuścić.Tak w ogóle to nie mogę się już doczekać kiedy odbiorę ten kawałek plastiku.A oczywiście jeżdzić będę bardzo ostrożnie-mój mąż już mówi że jazda ze mną na pewno będzie nudna ha ha ha!Mądrala,jak ma prawko 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zdałam prawo jazdy 18pażdziernika 2009r.Zawsze mówiłam że dla mnie muszą być drzewa gumowe i brak rowów a okazało się że to nie prawda.Nie wyobrażam sobie teraz życia bez samochodu no i co najważniejsze syn nie musi chodzić pieszo do szkoły i ze szkoły.Zdałam za 3razem. Pozdrawiam wszystkich kierujących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdalam na prawo jazdy 10 sierpnia 2009Dołączona grafika Gabi ja zdawalam w Olsztynie,a wlasciwie probowalam zdac..po kilku podejsciach zrezygnowalam z Olsztyna i przenioslam sie do Ostroleki,tam zdalam za pierwszym hehehe. Do tej pory kiedy jestem w Olsztynie i przejezdzam obok WORDu przypomina mi sie ten mega stres jaki tam przezylam.W Ostrolece bylam wyluzowana,nie balam sie i nie wiem czemu,moze dlatego ze ludzie ta,m sie tak nie spiesza na drodze jak w Olsztynie.

Ale bardzo sie ciesze ze mam prawko. Choc na poczatku wcale nie chcialam na nie isc.. teraz jezdze samochodem do Polski razem z mezem i jest nam latwiej pokonac 1200km do mojego domu rodzinnego.Dołączona grafika I z autostrada tez sie juz oswoilam,a tak sie balamDołączona grafika pozdrawiam i szerokiej drogi zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.