Skocz do zawartości

Klub Dla Ciebie Kdc


Justyna.K

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z WAS należy do tego klubu???

Proszę o napisanie mi więcej na ten temat.

Interesuje mnie co ile trzeba zamawiać ???

Czy z każdego katalogu???

Czy się opłaca????

Czy jesteście zadowoleni???

Czy zamawiacie przez internet jak tak to na jakiej zasadzie to działa???

Są tam przecenione programy edukacyjne dla dzieci na których mi bardzo zależy .

czekam na wasze opinie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko- a nie lepiej zarejestrować się w księgarni wysyłkowej ale takiej, gdzie nie musisz koniecznie zamawiać czegoś co jakiś czas! To jest jak sekta ;) jeśli raz coś zamówisz, to będą do Ciebie przysyłali jakies badziewie zawsze. Jak dla mnie nie warto! Zresztą... jeśli intewresuje mnie jakiś tytuł to zaglądam na allegro. Tam znajduję kasiążki po satysfakcjonującej mnie cenie :mrgreen: Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro niestety nie znalazłam tych programów (bo mi typowo chodzi o dwa programy edukacyjne tzn wesołe przedszkole reksia i wesołe przedszkole bolka i lolka)a właśnie w kdc są przecenione te 2 programy tak normalnie one kosztują po 39,90 a tam są po 9,90 ;) i teraz niewiem co mam z tym fantem zrobić.

Dlatego szukam kogoś kto należy do kdc żeby mi powiedział na jakiej zasadzie to działa niby tam pisze że nie jesteś zobowiązany do kupowania z każdego katalogu ale jakiś kruczek tam chyba musi być (niewiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja należę i zamawiam przez internet,tak jak powiedział Marcin,nie ma obowiązku kupowania z każdego przysyłanego katalogu. Napisz mi na PW co dokładnie chciałabyś wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też należę do KDC i jestem zadowolona nie ma żadnego musu kupowania książek, kiedy chcesz to zamawiasz ja zamawiam przez telefon sms-em za 3-4 dni już mam książki w domu albo inne rzeczy z katalogu ostatnio zamówiłam sobie taki zestaw do panierowania kotletów i jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynka ja nalezalam kilka lat do KDC tak jak i do Swiata Ksiazki i powiem Ci tak, z KDC zamawiaj i niczego sie nie obawiaj.Nie musisz bez przerwy kupowac katalog jest co 1,5-2 m-ce a mozesz zamowic raz na pol roku i nic sie nie stanie.Do mnie przyslali wiadomosc jak nie zamawialam chyba z rok...zebym znow cos zamowila ,bo juz nie przysla katalogu.Wlasnie dzisiaj odebralam paczke, zamawialam przez internet (ale mam nr klubowicza) .Ty chcesz zamowic pierwszy raz wiec musisz sie zarejestrowac(jezeli przez internet jest szybciej realizacja w ciagu tygodnia) ale mozesz tel. lub listownie (realizacja w ciagu 2 tyg.)Zamawiaj i sie nie obawiaj,tym bardziej,ze Ci na tych ksiazkach zalezy.Co do Swiata Ksiazki to niestety trzeba zamawiac z kazdego katatlogu ,ale jezeli chodzi o ksiazki to sa super wydane na ogol twarde oprawy i pieknie wydane,wiec Swiata Ksiazki nie polecam.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przekonałyście mnie będę zamawiała przez internet bo strasznie zależy mi na tych programach edukacyjnych dla Roksi no dorzucę chyba jeszcze książkę Nowe ciasta siostry anastazji.

mam jeszzce jedno pytanko płatne przy odbiorze przez pocztę to przyjdzie .A jak ja będę wiedziała kiedy to przyjdzie???

czy oni dają jakoś znać czy na takiej zasadzie jak nie będzie mnie w domu to awizo dostanę i sama na pocztę będę musiała iść.? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety z powodu prędkości internetu strasznie długo ładuje mi się ta strona kdc i nie mam ikonek dodaj do koszyka ani zdjęć książek i jak ja mam to teraz zamówić ;)

jestem strasznie wściekła już dziś mąż podpisał umowę na zwiększenie prędkości ale dopiero od 1 grudnia ma być 1 mb.

A jak u Was z prędkością internetu ????????????

Jaką macie czy jesteście zadowoleni??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.