Skocz do zawartości

Klub Dla Ciebie Kdc


Justyna.K

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku otwarłam kdc przez mozille i mi wszystko wskoczyło i wogóle smaczny dużo szybciej chodzi. Czy ktoś mógby mnie oświecić jak to jest możliwe że przez google mi chodzi wolniej net niż przez mozille. :eek: KSIążKI POZAMAWIANE I PROGRAMY TEŻ. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś odebrałam książki z KDC i programy edukacyjne dla Roksi jestem zadowolona . :P

Fajną książkę sobie zamówiłam dekorowanie potraw Elisabeth Bangert super ilustracje krok po kroku jak coś fajnego wyczarować i tort w kształcie lokomotywy.

Świetne zdjęcia polecam bo warto. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie,że jesteś zadowolona,ja od dłuższego czasu dostaję katalog ale nie z każdego zamawiam. Pytałaś o Mozillę-ja używam tej przeglądarki ale szczegółów nie potrafię podać bo kompem to mąż się zajmuje,ja go tylko używam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko, kdc ma dobre warunki, jak raz zamówisz to póżniej będą przesyłac Ci katalog do domu i można zamawiać przez posztę, telefonicznie albo smsem Ja za każdym razem obiecuje sobie zamówić też nowe przepisy, ale zawsze znajdzie sie coś ważniwjszego do kupienia. Może ktoś ma tą ksiażkę, warto kupić? ja z dwóch pierwszych częsci jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofik dziś złożyłam zamówienie i zamówiłam sobie tę książkę 100 nowych ciast..........zobaczymy :-( zamówiłam również teściowej i od szwagra narzeczonej książki pod choinkę tak więc u mnie w tym roku wszyscy zostaną obdarowani książkami.

Roksance pozamawiałam programy edukacyjne bo jestem z nich zadowolona a ona jeszcze bardziej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna K. napisała:

Jestem w szoku otwarłam kdc przez mozille i mi wszystko wskoczyło i wogóle smaczny dużo szybciej chodzi.

Czy ktoś mógby mnie oświecić jak to jest możliwe że przez google mi chodzi wolniej net niż przez mozille.

Google?? To ja chyba jestem"sto lat za Murzynami"... :-( Naprawdę jest taka przeglądarka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że jesteś jakąś informatyczką :-( Taka "obcykana" :-( Nabrałaś mnie! :-( Tez używam mozilli ale tylko i wyłącznie dlatego, że ma świetną, bardzo mi pasującą skórkę, układ zakładek i wyszukiwarkę obok paska adresu nie tylko z googlami (ja mam jeszcze You Tube, Allegro, Encyklopedię PWN, Wikipedię). Natomiast uważam, że opera jest zdecydowanie lepsza. Jest zdecydowanie bardziej sprzyjająca użytkownikowi. Ma wszystko to czego brakuje mi w mozzili. Choćby głupie i banalne "kopiuj i przejdź". Tak, wiem, mozilla ma "znajdź w (np.) google" ale to jednak o jedno kliknięcie dłużej :-( Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.