Skocz do zawartości

Co Dokladnie Teraz Robicie?


Dalovay

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czekam na premierę "Karpia 2007" :-( Wszystkie poprzednie uuuuwielbiaaam i jestem przekonana, że ten również będzie superowy! :-( No i wysłuchałam :-( "Krok po kroku, krok po kroczku najpiękniejsze w całym roczku, idą świętaaaaaa, idą świętaaaa" :-( Kurczę, baardzo lubię tą akcję! I te pieśni :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( :-( :-( :-( :-( :-( witam was wszystkich serdecznie,dziękuje ci klamerko za radę,jak mi się uda to poszukam na blogu,ostatnio odkryłam shotbuxa to tam też trafie,komputer to dla mnie skomplikowana rzecz,ale powoli jakoś się naucze,teraz siedze popijam zieloną herbate,chociaż jej nie lubie,ale pomaga na żołądek bo maja córka przyniośła ze szkoły wirusa,wymioty ból głowy i żołądka,ale mi już mija,więc mgę troche popisać,nie długo święt więc już robie liste zakupów,każdy coś dopisuje,lista robi się coraz dłuższa,nie wiem czy dam rade wszystko kupić,staram się nie myśleć że z moją ciążą nie jest dobrze,może bóg wysłuch moich próśb ibędzie wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elzuniu... Pisząc o blogach miałam na myśli bardzo ciekawe i bogate blogi kulinarne. Nie ma ich na tu na forum "Smacznego".

Założyłam kiedyś wątek na Smacznym dotyczący fajnych, inspirujących kulinarnych blogów.

Tu masz odnośnik do tego tematu:

Linki do blogów kulinarnych

Ale to tylko kropla w morzu naprawdę świetnych wpisów! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jeszcze kilka adresów:

Ciasteczkolandia

Kulinarne wyzwania Myszy

arabeska waniliowa

cudawianki w kuchni

Coś słodkiego poproszę!

Ale to jest naprawdę nic! Radzę szukać samej! Sprawdzać odnośniki na każdej ze stron.

Ja tu się ograniczam tylko do stron w języku polskim. Ale jest mnóstwo pięknych blogów o pichceniu, słodkościach w różnych innych językach. Ja niestety jestem upośledzona językowo i zaglądam tylko na te anglojęzyczne. Na innych oglądam tylko zdjęcia :-(

Poza tym internet jest wyjątkowo pełny przeróżnych serwisów kulinarnych.

Wystarczy poszukać. W końcu po to mamy przeglądarki!! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamerko serdecznie ci dziękuje za podpowiedz,mówiłam że komputer dla mnie to czarna magia,będe szukać może coś tam znajde,uwielbiam nowości w kuchni,ciągle serwuje moiej rodzinie coś nowego,napewno upiekłam większość ciaśt ze smacznego,oczywiście serwuje też różne dania i sałatki,pa narazie bąde próbować coś znależć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.