Skocz do zawartości

Co Dokladnie Teraz Robicie?


Dalovay

Rekomendowane odpowiedzi

A ja słucham Trójki, gdzie właśnie przed chwilką skończyła się kolejna, świąteczna licytacja na rodzinne domy dziecka. I jak zwykle jestem wzruszona i po prostu mnie zatkało... Fajnie, że są jeszcze tak szczodrzy i dobrzy ludzie! Mimo, iż sumy, które są tam darowane niestety dyskwalifikują mnie jako uczestniczkę licytacji, to jednak niebywale raduje mnie, jak co niektórzy potrafią się dzielić! To jest właśnie klimat świąt! Nie tam żadne karpie czy inne makowce :P Ale właśnie Trójkowy "Karp", licytacje na RDD, muzyka z "dzwoneczkami"... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kochana nie przesadzaj tak z tą słodyczą, bo jeszcze przeniosą Twoje wpisy na dział "Słodkości" :P Weź sobie ciepłą kąpiel i/lub mały kieliszek dobrego winka i na pewno Ci się humor poprawi! Gwarantuję! A na pocieszenie dodam, że też mam mieszany humor. Dziś przyszli potencjalni odbiorcy naszych kotków. No i z jednej strony fajnie, że tacy odpowiedzialni i fajni ludzi się stawili (a przemaglowaliśmy ich jak na maturze co najmniej! :grin:) ale z drugiej strony to żal mi się rozstawać z tymi szkrabami... Odbierałam ich poród... Znamy je od "embriona" :grin: Śpią z nami te kruszynki... i teraz tak w obce ręce je oddać...Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O...faktycznie szkoda kociaczkow. Zajmujesz sie hodowla rasowych kotkow jak mniemam ?

Boże broń! Tzn. Nie mam nic przeciwko hodowcom...ale my absolutnie się tym nie zajmujemy i nie chcemy zajmować. Z różnych przyczyn. M.in. dlatego, że to takie "odhumanizowanie" kotek... Poza tym mamy naprawdę małe mieszkanie (50m2). Tzn. nam ono wystarcza (zresztą nieprędko się stąd wyprowadzę, bo po prostu uwielbiam to mieszkanie! Dostałam je w prezencie i darzę je wyjątkową sympatią) ale na hodowlę to stanowczo za mało, naszym zdaniem oczywiście. Bo słyszeliśmy już o różnych przypadkach...

A te kotki to był "wypadek" przy pracy :P Po prostu nie upilnowaliśmy naszej kotki, po tym jak przygarnęliśmy kocura... Zanim go wykastrowaliśmy (niecały tydzień po przyjściu do nas) to już było po "trafieniu"....

A kąpiel bez świeczek to rzeczywiście lipa! :grin: Ja bym zrobiła bunt jakiś, protest czy co tam! I małż na stację nich śmiga po świczki! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sie kotki zabawilypost-4993-1198276727_thumb.gif,milosci im sie zachcialo.I niespodzianka gotowa ! Pognac malza powiadasz ,ee...moze bym i pognala , ale potem znow w wannie ciasno bedziepost-4993-1198276811_thumb.gif .Nie bede ryzykowac .Lobejde sie bez nastroju. Zaraz mnie pogonia ze zgorszenie sieje ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgorszenie?? Kąpiel przy świeczkach z małzem?? Toż to świętość! :grin: Jakie to zgorszenie? O ja to co innego, z "chopem" bez ślubu żyję...w grzechu :P Ale Ty? tak więc przemyśl raz jeszcze to wysłanie mauża po świeczuszki nastrojowe... Może z szampanem jakimś wróci? Świeczki- 5 funtów Szampan- 10 Poprawa humoru żony + wspólna kąpiel- bezcenne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daovay! Bingo! Po tatusiu Syberyjczyki po mamusi Norwegi :P Ogon, łapy, kości, częściowo sierść mają po tacie. Pędzelki w uszach, kształt pyska, wąsy pod łapami po mamie :grin: Śliczności co? Wiem, wiem :grin: Tylko walnęłam byka, bo dałam teraz ogłoszenie, przed świętami... No nic, mam nadzieję, że po naszych testach na nowy dom, zostaną tylko najwytrwalsi i najbardziej odpowiedzialni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.