Skocz do zawartości

Co Dokladnie Teraz Robicie?


Dalovay

Rekomendowane odpowiedzi

No prosze ,jak mi Klamerka wieczor i noc namietna zapewne w zamysle zaplanowalapost-4993-1198277479_thumb.gif . Szampan powiadasz.Brzmi hmm...ekscytujaco. Chlop bardzo kochajacy i uczynny , jako ten rycerz pognalby nie baczac na przeszkody aby zyczeniom ukochanej sprostacpost-4993-1198277563_thumb.gif. Ze slubem czy bez , najwazniejsze ze jestes szczesliwa kochasz i jestes kochana. Milosc jest najwazniejsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :grin: I mnie jest dobrze. Tylko jak sobie pomyślę o wszelkich "ciotkowych" pytaniach podczas świąt... To wolałabym zostać w domu :P Denerwujące... W takich sytuacjach, po każdym "kiedy ślub" to zapisałbym już z kilkanaście stron o moim samopoczuciu (wściekłym wówczas) A co do wieczoru- przyznaj, że to miły plan? :grin: A dla męża pozdrowienia! Moje kochanie też takie rycerskie. Tak więc szacunek dla Twojej "połowy"! Asieńko! A u nas nawet choinki jeszcze nie ma! Odkładamy to do ostatniej chwili, bo z naszymi urwisami to za dużo z niej nie zostanie... Czekamy więc by jak najpóźniej się przekonać jak szybko kocury rozbiorą coś, co pewnie będę z namaszczeniem ubierać przez dobre dwie-trzy godziny... :grin: A co tam ciekawego w TV jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamerencjo droga , ciotki jak to ciotki ,ciotkami sa i nimi pozostana ! A szacuneczek przekaz polowce , koniecznie .I pilnuj ,bo takich rycerzy coraz mniej niestety. A to przez szacunek uklekne przed nim ,co ja mowie padne mu do stop unizenie i pod kolana go chwyce.Toc to gest szlachecki. Ide zazyc bezswieczkowej kapielipost-4993-1198278850_thumb.gif ale z lampka wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie,wszyscy mówią o świetach,ja zaczynam od jutra,to znaczy mam nadzieje że zaczne ,bo bóle nie dają mi spokoju,najbardziej boje sie że na wigilje pójde do szpitala,żeby co chociaż dzidziuś wytrzymał do drugiego dnia świąt,bo jakoś mi by było ciężko być na święta daleko od bliskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tej chwili zrobiłam sobie odpoczynek,ciąsta upieczone,miesa też ,sałatki gotowe,rybki usmażone,jeszcze jutro troche przygotowań,jestem tak zmęczona że nóg to wcale nie czuje,ale ja lubie takie zmęczenie,może będe dzis normalnie spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę zawirowań,bo zrobiłam sobie teraz kawkę,wybrałam się dziś po 16 do Plazy i kupiłam sobie fajniutkie extra ciuchy spodnie i bluzkę,wydałam furę kasy,ale nie mam wyrzutów sumienia,lublę sobie tak niespodziewanie kupić coś extra,szczęśliwa zabieram się do reszty przygotowań kulinarnych,ale to już finisz,pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż,jeszcze w pracy córcia ogląda telewizje,mama została u siostry,w domku wszystko zrobione,a ja się strasznie nudze,więc postanowilam posiedziec przy kompie,może kogoś uda mi się złapać i pogadać,może wypije jakąś hrbatke to poprawi mi humor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam koncert noblowski z Oslo. I tak sobie myślę, że fajnie byłby tak za rok czy dwa się tam przeprowadzić. "Mauż", który mieszkał w Oslo przez pewien czas dość skutecznie "zaraził" mnie sympatią do tego kraju. A poza tym to zastanawiamy się właśnie z koleżanką, kto mógłby przygarnąć malutkiego pieska. To suczka, "na oko" ma około 3 miesiące, jest cudna! Tymczasowo przebywa u wspaniałych ludzi z 6 kotami i jeszcze jedną suczką i nie ma z nią z tego powodu żadnych problemów. Naprawdę jest fajowa! Może ktoś z Was chciałby ją przygarnąć? Potrzebuje pilnie domu, bo jak trafi do schroniska to na pewno umrze! Niestety :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.