Skocz do zawartości

Co Dokladnie Teraz Robicie?


Dalovay

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Ino!! Dziękuję za zainteresowanie! Niestety, to nie była melisa :sad: Melisa ma właściwości raczej uspokajające, wyciszające. Pan Klamerka czasami w pracy pije taką herbatkę, jak ma full zajęć. Twierdzi, że mu pomaga. Ale ja myślę, że to działa bardziej na jego współpracowników. Jak widzą na jego biurku herbatkę uspokajającą, to wiedzą, żeby mu w drogę nie wchodzić :sad: A tymczasem Pan Klamerka myśli, że to ta herbatka tak mu pomaga się odstresować i wyciszyć :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam właśnie pomysłów na fajny tort. A właściwie dwa. Jeden na luty dla mojej siostrzyczki- siedemnastolatki (nie wiem kiedy ten czas minął... Niedawno pieluchy jej zmieniałam :-D). Drugi w marcu dla najważniejszego mężczyzny życia naszej przyjaciółki- jej trzyletniego synka. To zresztą rodzynek w gronie naszych przyjaciół, tym bardziej nie może dostać nic "zwyczajnego i "banalnego" :P Dla siostry planowałam zrobić jakiś tort bezowy a'la Pavlova. Nie jest co prawda baletnicą a tancerką tańca nowoczesnego ale to byłoby pewne (przyznaję, naciągane) powiązanie :P Problem w tym, że nasza Mamuśka nie cierpi bezowych słodkości...No niby to nie jest tort dla niej, ale byłoby miło gdyby Ona też go posmakowała. A dla Trzylatka myślą "przewodnią" ma być samochód. I to tyle co wymyśliłam :P Kompletnie nie mam pomysłu na masę :P Na szczęście łudzę się, że do marca coś wymyślę! :lol: A poza tym, to bardzo się cieszę, że można liczyć na sprawdzonych, starych przyjaciół :lol: Wszystkie pobieżne znajomości, nasze klasy i inne fora bledną i są jak nic nieznaczący paproszek na płaszczu w porównaniu ze sprawdzonymi, pięknymi przyjaźniami :lol: Zawsze to wiedziałam, ale dziś po raz kolejny miałam tego "naoczny" wręcz dowód :lol: Nie wiem jak moi przyjaciele mnie wyczuwają, nie wiem jak to się dzieje, że ja, mimo, iż co niektórzy z nich są tysiące kilometrów ode mnie wiem, co czują. Ale bardzo się mi to podoba! :lol: No i właśnie cieszę się niezmiernie bo dziś dostałam kilka fajnych wiadomości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basga bardzo dziękuję za podpowiedź i za zainteresowanie! Piękności! Widziałam je już wcześniej, bo podlinkowałaś tą stronkę w innym temacie (jestem teraz na bieżąco, bo przewertowałam trochę tortowych tematów na forum! ;)). Niestety, to po pierwsze są tak wybitne dzieła sztuki, że nawet nie podejmuję się zrobienia czegoś "zbliżonego" :grin: A po drugie, nawet gdybym umiała "wyrzeźbić" takie cudeńka, to i tak nadal nie wiem jaką dać masę ;) Ale i tak zapisałam sobie podaną przez Ciebie stronę w swoich inspiracjach- może, kiedyś... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja już odpoczywam sobie...rano pierogi...piekłam oponki i pączki...obiad...po obiadku pojechaliśmy zobaczyć na działkę jak tam się wszystko miewa...trochę porobiłam na szydełku i teraz siedzę i popijam sobie ciepłą herbatkę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.